Chiwetel Ejiofor kontra Tom Hardy. Aktor z „Doktora Strange'a” zagra w „Venomie 3”

Chiwetel Ejiofor wcielający się w jednego z przeciwników Doktora Strange'a stanie do walki z innym bohaterem Marvela. Aktor znany z roli Barona Mordo dołączył właśnie do obsady filmu „Venom 3”, w którym w głównej roli ponownie wystąpi Tom Hardy.

Chiwetel Ejiofor w obsadzie „Venoma 3

Potwierdziły się informacje o tym, że Sony Pictures chce, aby rolę złoczyńcy w trzecim filmie o Venomie odegrał Chiwetel Ejiofor. Aktor, którego w zeszłym roku widzieliśmy w drugim filmie o Doktorze Strange'u dołączył już oficjalnie do obsady trzeciej części serii o kultowym przeciwniku Spider-Mana.

Wcześniej ogłoszono, że w obsadzie filmu znajdzie się też Juno Temple znana szerszej publiczności głównie z roli w komediowej produkcji „Ted Lasso” od platformy Apple TV+. Aktorka ma wcielić się w jedną z głównych bohaterek trzeciego filmu o Venomie, ale żadne szczegóły na temat jej postaci nie zostały ujawnione. Na czele obsady ponownie stanie Tom Hardy, a wyreżyserowaniem filmu zajmie się Kelly Marcel związana od początku jako scenarzystka z filmową serią o „Venomie”.

Sprawdź też: Film o Kravenie otrzyma kategorię wiekową R! Zwiastun potwierdza obecność Rhino.

Trzecia część opowie kolejną historię z życia Eddiego Brocka, ale żadne dokładniejsze informacje nie są obecnie znane. Nie wiemy też, czy obok Venoma pojawią się inne postacie ze świata Spider-Mana. Dwa pierwsze filmy o Venomie zebrały z kin na całym świecie ponad 1,360 mld dolarów

źródło: deadline.com / zdj. Sony Pictures / Marvel