Film o Kravenie otrzyma kategorię wiekową R! Zwiastun potwierdza obecność Rhino

Jedną z premier studia Sony Pictures promowanych podczas tegorocznego CinemaCon jest superbohaterskie widowisko „Kraven The Hunter”. Produkcja będzie kolejną częścią uniwersum Spider-Man tworzonego wokół postaci granej przez Toma Hollanda. Potwierdzono, że film otrzyma kategorię wiekową R i pokazano pierwszy zwiastun.

Filmowy Kraven będzie brutalny. Kategoria R potwierdzona. Mamy opis zwiastuna

Pierwsza zapowiedź wideo pokazana została przedstawicielom branży podczas specjalnego panelu, na którym pojawi się sam Aaron Taylor-Johnson wcielający się w głównego bohatera filmu. Aktor potwierdził, że film otrzyma kategorię wiekową R: „Czy dostanie kategorię wiekową R? Tak, ku*wa, to będzie kategoria R” – zapewniał widzów zgromadzonych na sali. Gwiazdor serii „Kick-Ass” zapewniał też, że będzie to film Marvela mocno osadzonym w prawdziwym świecie opowiadający historię nieustępliwego myśliwego, świetnie wyszkolonego zabójcy.

Zapowiedź pokazana na CinemaCon zaczyna się od starcia Kravena z australijskimi najemnikami, widzimy, między innymi jak tytułowy łowca dźga ich w szyję i odgryza nos. Zapowiedź potwierdza, że Russell Crowe gra ojca Kravena pojawia się też ujęcie z młodym Kravenem, który wyczuwa ducha martwej krowy. „Jesteśmy drapieżnikami” — słyszymy głos Crowe'a. Pojawia się też brat Kravena, czyli Kamelon, grany przez Freda Hechingera („Biały Lotos”, „Kobieta w oknie”). Gdy przenosimy się do wystawnego biura, w którym przebywa Kraven dołącza do niego Ariana DeBose grająca Calypso, która stwierdza: „Jesteś cholernym szaleńcem”. Na koniec na moment pojawia się z kolei Rhino i widzimy przez moment, jak zaczyna przechodzić transformację.

Sprawdź też: Ta scena przejdzie do historii. Wyciekła informacja o cameo we Flashu – chodzi o Supermana.

W komiksach Kraven Łowca, to pochodzący z Rosji myśliwy, który obrał sobie za cel Spider-Mana. Kravena wyróżnia zwiększona siła, niesamowita zwinność i wyostrzone zmysły. Potrafi także sprawnie posługiwać się zarówno bronią białą, jak i palną. Główną gwiazdą produkcji jest Aaron Taylor-Johnson.

W obsadzie produkcji pojawią się też Alessandro Nivola i Christopher Abbott jako Foreigner. Reżyserem filmu „Kraven The Hunter” został JC CHandor, twórca najlepiej znany z produkcji pt. „Potrójna granica” od Netfliksa, w której w rolach głównych zagrali Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam i Pedro Pascal. Premiera filmu „Kraven The Hunter” została zapowiedziana na 6 października.

zdj. Marvel Comics / Universal Pictures