„Ci, którzy życzą mi śmierci” z Angeliną Jolie i „Miłość po sąsiedzku” z Emily Blunt w lutym na HBO GO

W lutym na polskim rynku zadebiutuje najprawdopodobniej platforma HBO Max. W oczekiwaniu na pojawienie się nowej wersji streamingowego serwisu mamy dla Was informacje o kolejnych filmowych premierach przygotowanych przez HBO GO na drugi miesiąc 2022 roku.

„Ci, którzy życzą mi śmierci” i  „Miłość po sąsiedzku” w lutym na HBO GO

Jak już informowaliśmy, wśród filmowych premier lutego od serwisu HBO GO znajdą się takie produkcje jak: „Cry Macho”, „Wcielenie” oraz „King Richard: Zwycięska rodzina”. Do grona produkcji przygotowanych przez HBO na luty dołączyły także filmy „Miłość po sąsiedzku” z Emily Blunt oraz „Ci, którzy życzą mi śmierci” z Angeliną Jolie. Pierwsza z produkcji trafi na antenę stacji HBO już 12 lutego i tego samego dnia ma pojawić się także w ofercie HBO GO. W przypadku drugiego tytułu na premierę będziemy musieli poczekać do 27 lutego.

Emily Blunt i Jon Hamm w melodramacie „Miłość po sąsiedzku

Akcja filmu „Miłość po sąsiedzku” osadzona jest w Irlandii i opowiada o dwóch rodzinach kłócących się o przejęcie terenu pomiędzy ich gospodarstwami. Rodzinne animozje wzmacnia również związek pomiędzy dwójką zakochanych pochodzących ze zwaśnionych rodów.

W filmie wyreżyserowanym przez Johna Patricka Shanleya główne role zagrali Emily BluntJamie Dornan, Jon Hamm, Christopher Walken i Dearbhla Molloy.

Angelina Jolie kontra płatni mordercy w filmie „Ci, którzy życzą mi śmierci”

Ci, którzy życzą mi śmierci” to adaptacja głośnej powieści Michaela Koryty o tym samym tytule. Literacki pierwowzór scenariusza opowiada o nastolatku objętym programem ochrony świadków, który ukrywa się przed dwójką zabójców na terenie obozowiska w Montanie podczas szalejących pożarów. Jolie wcieliła się w strażniczkę wieży widokowej, która zostaje wplątana w niebezpieczny pościg za poszukiwanym chłopcem. W filmie zagrali: Nicholas Hoult, Jon Bernthal, Tyler Perry, Aidan Gillen, Medina Senghore, Jake Weber i Finn Little. Film do własnego scenariusza wyreżyserował Taylor Sheridan mający w dorobku takie produkcje jak „Aż do piekła”, „Wind River. Na przeklętej ziemi”, „Yellowstone” oraz „Sicario 2: Soldado”.

zdj. Warner Bros. / Lionsgate