Clint Eastwood odnalazł kolejną gwiazdę swojego ostatniego filmu. To aktorka z „Zanim odejdę”

Clint Eastwood kompletuje obsadę swojego finałowego reżyserskiego projektu. Obok Nicholasa Houlta i Toni Collette w thrillerze „Juror #2” pojawi się Zoey Deutch. Aktorkę kojarzycie z takich produkcji jak „Akademia wampirów” czy „Zanim odejdę”. 

Zapowiadany od paru miesięcy film opowie historię Justina Kempa (Nicholas Hoult), jednego z ławników w procesie o morderstwo. Bohater uświadamia sobie, że to on jest odpowiedzialny za śmierć ofiary i staje przed moralnym dylematem: czy podjąć się zmanipulowania pozostałych ławników, by ocalić własne życie, czy ujawnić prawdę i oddać się w ręce sprawiedliwości. Toni Collette wcieli się w rolę prokurator zajmującej się sprawą. Z kolei nowo obsadzonej w filmie Zoey Deutch przypadnie rola małżonki Kempa.

Sprawdź też: Ruszyły zdjęcia do „Pedała”. O czym opowie nowy film z Danielem Craigiem?

Clint Eastwood wyreżyseruje „Juror #2” do scenariusza napisanego przez Jonathana Abramsa. Film powstanie w ramach studia Warner Bros., z którym twórca oscarowego „Bez przebaczenia” związany jest od przeszło 50 lat. Od premiery filmu „Gran Torino” z 2008 roku Eastwood jeszcze mocniej zacieśnił swoją współpracę z Warnerem i stworzył dla wytwórni 10 kolejnych filmów.

źródło: IMDb.com / zdj. Open Road