Co czeka nas w drugim odcinku „Rodu Smoka”? Nowe zdjęcia z drugiego sezonu i harmonogram premiery

Przed nami premiera drugiego odcinka nowego sezonu serialu „Ród smoka”, za sprawą którego ponownie zawitaliśmy do świata „Gry o Tron”. Kiedy nowy odcinek trafi na Max i HBO? Zobaczcie zdjęcia zapowiadające dalsze losy domowej wojny w rodzie Targaryenów.

Ród smoka. Ile potrwa drugi odcinek? O której godzinie premiera?

Drugi odcinek serialu „Ród smoka” potrwa aż 69 minut. Jego wyreżyserowaniem zajęła się Clare Kilner, a za scenariusz odpowiadają Ryan J. Condal oraz George R.R. Martin. Premierę odcinka zapowiedziano w USA na 23 czerwca, a to oznacza, że w Polsce drugi odcinek nowego sezonu „Rodu smoka” zostanie udostępniony 24 czerwca o godzinie 03:00 w nocy. Epizod trafi wówczas zarówno na antenę stacji HBO, jak i do oferty platformy streamingowej Max.

W ofercie serwisu Max serial „Ród smoka” można oglądać w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalnym dźwiękiem w formacie Dolby Atmos. Drugi odcinek będzie emitowany tego samego dnia na kanale HBO także o godzinie 20:10.

Sprawdź też: Kultowy motyw muzyczny z „Gry o Tron” powraca. Zobaczcie czołówkę „Rodu Smoka”.

Serial Ród smoka” powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina pod tytułem Ogień i krew” opowiadającej historię rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron”. W serialu występują:  Paddy Considine, Emma D'Arcy, Milly Alcock, Matt Smith, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best, Fabien Frankel oraz Sonoya Mizuno.

Ród smoka S02E02

Ród smoka S02E02

Ród smoka S02E02

Ród smoka S02E02

Ród smoka S02E02

Ród smoka S02E02

Ród smoka S02E02

Ród smoka S02E02

Ród smoka S02E02 

zdj. HBO