To najgłośniejsza premiera weekendu! Nowy film Warnera do obejrzenia na HBO Max!

Zastanawiacie się co obejrzeć dzisiaj w streamingu? Ten weekend możecie spędzić w towarzystwie nowego superbohatera DC Comics. Do serwisu HBO Max trafił dzisiaj film „Blue Beetle”, który latem gościł na ekranach naszych kin. Jeśli nie widzieliście go na dużym ekranie, to pojawiła się okazja do nadrobienia zaległości!

Premiera „Blue Beetle” w streamingu – Co dziś obejrzeć na HBO Max?

Jeśli tak jak większość nie wybraliście się na kinowy seans najnowszej superbohaterskiej produkcji DC Comics to nic straconego. Od dzisiaj na platformie HBO Max macie możliwość zobaczenia filmu „Blue Beetle”. Produkcja nie cieszyła się dużą popularnością w kinach i okazała się kolejną porażką finansową w komiksowym świecie Warnera. Na całym świecie za bilety zapłacono tylko 124,8 mln dolarów, co jest najsłabszym wynikiem tego roku jeśli chodzi o superbohaterskie produkcje. Film przypadł jednak do gustu przeważającej większości zarówno krytyków, jak i widzów. Pozytywnie ocenia go 78% recenzentów i aż 92% widzów.

Po szybkich premierach w streamingu takich filmów jak „Flash” (70 dni) oraz „Shazam! Gniew Bogów” (67 dni) na debiut „Blue Beetle” musieliśmy czekać nieco dłużej. Film można od dzisiaj obejrzeć już na HBO Max, co oznacza, że przeniesienie się z kinowego ekranu do streamingu zajęło mu 85 dni. Produkcja trafiła do widzów w rozdzielczości 4K z systemem obrazu Dolby Vision. Obecna jest też oryginalna ścieżka dźwiękowa w formacie Dolby Atmos. W przypadku polskiej wersji językowej film możecie obejrzeć na HBO Max z lektorem i napisami. W filmie nie udostępniono polskiego dubbingu.

O czym opowiada film „Blue Beetle”: Niedawny absolwent college'u, Jaime Reyes, wraca do domu pełen aspiracji na przyszłość, ale okazuje się, że dom nie jest taki, jak go zostawił. Gdy szuka swojego celu na świecie, los interweniuje, gdy Jaime niespodziewanie znajduje się w posiadaniu starożytnego reliktu obcej biotechnologii: Skarabeusza. Kiedy Skarabeusz nagle wybiera Jaime'a na swego symbiotycznego żywiciela, zostaje obdarzony niesamowitą zbroją zdolną do posiadania niezwykłych i nieprzewidywalnych mocy, która na zawsze zmienia jego przeznaczenie, stając się superbohaterem.

zdj. depositphotos