Ten film mocno podzielił widzów. Właśnie trafił na Disney+! Co jeszcze obejrzymy na platformie?

Środek tygodnia upływa nam pod znakiem trzech głośnych premier na platformie Disney+. Wśród dzisiejszych nowości coś dla siebie znajdą zarówno fani serialowych kryminałów, jak i ci szukający odświeżonych wersji klasycznych animacji. W serwisie możecie oglądać „Justified: Miasto strachu”, „Małą Syrenkę” i drugi sezon serialu „Ja jestem Groot”.

Nowe filmy i seriale na Disney+. Lista premier 6 września 2023 roku:

  • „Ahsoka” odcinek 4
  • „Ja jestem Groot” sezon 2
  • „Mała syrenka”
  • „Grey's Anatomy: Chirurdzy” sezon 19
  • „9-1-1” sezon 6
  • „Justified: Miasto strachu” sezon 1

LTO_DIS_Display_970x250@2x_PL.jpg

Ariel jest piękną i żywiołową syrenką, która pragnie przygód. Ta najmłodsza i najbardziej buntownicza spośród córek króla Trytona chce dowiedzieć się więcej o świecie poza morskimi głębinami. W czasie wizyty na lądzie zakochuje się w przystojnym księciu Eryku. Ariel, podążając za głosem serca, wbrew zakazom chce doświadczyć życia wśród ludzi. Zawiera pakt ze złą morską wiedźmą Ursulą, która ma jej w tym pomóc. Nie zdaje sobie sprawy, że naraża na niebezpieczeństwo nie tylko swoje życie, ale i losy całego królestwa.

Raylan Givens, który opuścił Kentucky 15 lat temu, mieszka teraz w Miami i jest chodzącym anachronizmem, balansującym między byciem szeryfem federalnym i ojcem 15-letniej córki. Przypadkowe spotkanie na odludnej florydzkiej autostradzie sprawia, że jedzie do Detroit. Spotyka tam Clementa Mansella, znanego jako Dzikus z Oklahomy - brutalnego i socjopatycznego desperata, który już raz wymknął się spod kontroli władz Detroit i zamierza zrobić to ponownie. Adwokat Mansella, Carolyn Wilder, ma zamiar reprezentować swojego klienta, nawet jeśli będzie to wymagało prowadzenia własnej gry między policją a przestępcą.

Nie ma ochrony galaktyki przed tym psotnym maluchem! Przygotuj się więc na to, że mały Groot zajmie centralne miejsce w swojej drugiej własnej serii, dorastając i wpadając w kłopoty wśród gwiazd. Sezon 2. „Ja jestem Groot” to zbiór pięciu oryginalnych filmów krótkometrażowych z udziałem małego Groota, ulubionego drzewka wszystkich widzów. W nowym sezonie pojawi się kilka nowych i niezwykłych postaci, a wszystkie pięć filmów będzie dostępnych dla widzów w dniu premiery.

zdj. Emre Akkoyun / Depositphotos