Co robi Loki w McDonaldzie? Serial Marvela i sieć fast-foodów szykują osobliwy crossover

2. sezon serialu „Loki” zapowiada osobliwy crossover. Furorę w internecie robi zapowiedź marki McDonald's, która wypuściła tajemniczy klip zwiastujący współpracę między siecią fast-foodów a nadchodzącą serią superbohaterskiego serialu Marvela. Choć na oficjalne wieści przyjdzie nam poczekać jeszcze tydzień, część internautów zdążyła już wywęszyć, co może kryć się za teaserem

Najdziwniejszy crossover w historii MCU? Co Loki robi w McDonald's?

Pierwsze oficjalne sygnały o obecności McDonald's w serialu „Loki” dotarły do nas za sprawą wyczekiwanego zwiastuna produkcji, w którym przez moment widoczna jest scena rozgrywająca się w przestrzeni restauracyjnej (1 min 17 sek. filmiku). We wspomnianym fragmencie widzimy Sylvie (powracająca do roli wariantu Lokiego Sophia Di Martino) w uniformie pracowniczki McDonald's w stylu vintage.

To jednak nie wszystko. Długo zanim zwiastun „Lokiego” trafił do sieci, w internecie można było znaleźć zakulisowe fotki z planu 2. sezonu, na których doskonale widać bohaterów produkcji na tle restauracji szybkiej obsługi ucharakteryzowanej na lata 70. Teraz jednak okazuje się, że za występem gościnnym McDonald's w serialu kryje się coś znacznie więcej. Najprawdopodobniej jest to akcja marketingowa, w ramach której zarówno Marvel, jak sieć fast-foodów będą chcieli zareklamować swe marki.

Na końcu klipu opublikowanego przez McDonald's (widoczny powyżej) zamieszczona została data 14 sierpnia 2023 roku. To właśnie wtedy marka oficjalnie ogłosi, co dokładnie kryje się za teaserem. Część fanów zaczęła już spekulować, że sieć fast-foodów przygotuje swym bywalcom nowe danie, być może coś w stylu limitowanego Loki-Burgera. Mimo że jednoznacznej odpowiedzi wciąż jeszcze nie znamy, do sieci przedostało się już kilka wiarygodnych przecieków, które zdradzają, czego możemy spodziewać się po całej akcji.

Przecieki dotarły w formie kilku filmików z TikToka, na których widać słodko-kwaśny sos McDonald's sygnowany oficjalnym logo „Lokiego”. Na opakowaniu widnieje napis „z serialu Loki od Marvel Studios” potwierdzający nijako, że dip pojawi się w którymś z nadchodzących odcinków produkcji MCU. Warto dodać, że smak wydaje się ukłonem w stronę tytułowej postaci, która została wprowadzona do MCU jako złoczyńca, ale szybko stała się ulubieńcem fanów.

Sprawdź też: Marvel zrujnował filmy komediowe? Tak twierdzi gwiazdor popularnego serialu HBO

O czym opowie 2. sezon serialu „Loki”? Kiedy premiera na Disney+?

loki-przybywa-na-ratunek-marvelowi-zwiastun-2-sezonu-z-rekordowa-ogladalnoscia.jpg

Drugi sezon przygód Lokiego rozpoczyna się po szokujących wydarzeniach z finału pierwszej serii, kiedy protagonista toczy walkę o istotę Time Variance Authority. Wraz z MobiusemHunterem B-15 oraz zespołem nowych i powracających postaci, Loki przemierza stale rozwijające się i coraz bardziej niebezpieczne multiwersum w poszukiwaniu SylvieJudge Renslayer, Miss Minutes i prawdy o tym, co tak naprawdę znaczy posiadać wolną wolę i szczytny cel.

W obsadzie obok Hiddlestona i Di Martino znaleźli się także: Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku, Tara Strong i Eugene Cordero wracający do ról z poprzedniego sezonu. Nowych bohaterów zagrali: Rafael Casal, Kate Dickie, Liz Carr, Ke Huy Quan, Neil Ellice, a także Jonathan Majors wcielający się w Kanga Zdobywcę lub w jego wariantów.

Może zainteresuje Cię: Serial „Ja jestem Groot” wróci z drugim sezonem i to już niedługo!

2. sezon serialu „Loki” zadebiutuje w ofercie platformy Disney+ dokładnie 6 października. Na całość nadchodzącej odsłony cyklu złoży się 6 odcinków.

Źródło: Comic Book / Twitter / Zdj. Marvel