Czy ten serial odkupi ostatnie wpadki Marvela? Mamy zwiastun 2. sezonu „Lokiego”

Marvel udostępnił w sieci pełny zwiastun drugiego sezonu serialu o Lokim. Produkcja z Tomem Hiddlestonem w kultowej roli powróci do widzów już w październiku tego roku. Zobaczcie, jak zapowiadają się nowe przygody nordyckiego boga kłamstw.

Drugi sezon „Lokiego nadchodzi. O czym opowie?

W drugim sezonie bohater Hiddlestona będzie podróżował przez multiwersum w poszukiwaniu Sylvie i zapewne spotka przy tym kilka własnych wariantów i zaliczy kolejną dawkę zwariowanych przygód„Drugi sezon Lokiego rozpoczyna się po szokujących wydarzeniach z finału pierwszej serii, kiedy Loki toczy walkę o istotę Time Variance Authority. Wraz z Mobiusem, Hunterem B-15 oraz zespołem nowych i powracających postaci, Loki przemierza stale rozwijające się i coraz bardziej niebezpieczne multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, Judge Renslayer, Miss Minutes i prawdy o tym, co tak naprawdę znaczy posiadać wolną wolę i szczytny cel” – czytamy w oficjalnym opisie.

Sprawdź też: Tak miała wyglądać nowa trylogia „Gwiezdnych wojen” – powrót Maula, nowi Jedi i Leia z kluczową rolą.

W obsadzie obok Hiddlestona znaleźli się także: Sofia di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku, Tara Strong i Eugene Cordero wracających do ról z poprzedniego sezonu. Nowych bohaterów zagrali: Rafael Casal, Kate Dickie, Liz Carr, Ke Huy Quan i Neil Ellice. W nowych odcinkach miał pojawić się również Jonathan Majors, jako główny złoczyńca bieżącej fazy MCU, ale możemy założyć, że do jego udziału ostatecznie nie dojdzie za sprawą kontrowersji związanych z aktorem.

Serial powróci na platformę Disney+ dokładnie 6 października.

zdj. Marvel