Co sądzicie o wyglądzie nowej wersji Garfielda? W głównej roli usłyszmy Chrisa Pratta

Pełnometrażowa animacja, w ramach której widzowie powrócą do kultowej postaci Garfielda, doczekała się pierwszego wglądu. Na debiutanckiej grafice – zaprezentowanej przy wypadającego w niedzielę amerykańskiego Dnia Kota – zobaczycie jak prezentuje się tytułowy kot, któremu głosu udziela gwiazdor „Super Mario Bros.” Chris Pratt

Garfield wraca w nowej odsłonie. Tak będzie wyglądała jego nowa wersja

Nowa animacja ma stanowić dość wierne przeniesienie komiksu na ekran i skupić się na relacji Jona Arbuckle'a z cynicznym i obibokowatym kotem Garfieldem oraz nierozgarniętym beaglem Odim. 

Obok Pratta w obsadzie są Brett Goldstein, aktor dobrze znany widzom „Teda Lasso” na Apple TV+, Bowen Yang, komik z bieżących sezonów słynnego skeczowego show „Saturday Night Live”Nicholas Hoult („Mad Max: Na drodze gniewu”), Samuel L. Jackson („Kapitan Marvel”), Ving Rhames („Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”), Hannah Waddingham („Ted Lasso”) i Cecily Strong („Schmigadoon”). 

Scenariusz napisał David Reynolds („Gdzie jest Nemo”). Reżyserią zajął się z kolei Mark Dindal („Kurczak Mały”). Alcon Entertainment jest producentem filmu wraz z Sony Pictures, która ma zająć się dystrybucją. Warto dodać, że twórca komiksowego pierwowzoru, czyli Jim Davis pełni przy filmie funkcję producenta wykonawczego.

Według bieżącego kalendarium premier „Garfield” ma trafić na ekrany kin dokładnie 24 maja 2024 roku

Garfield nowa grafika.JPG

Źródło: zdj. Sony / Random House