Colin Farrell jako prywatny detektyw. Nowy serial noir od Apple TV+

Apple TV+ pokazało zwiastun swojego nowego serialu szykowanego na wiosnę tego roku. Sugar” przywróci na ekran klasyczną opowieść o detektywie zanurzającym się w mrocznym świecie Los Angeles. Główną gwiazdą produkcji jest Colin Farrell.

Colin Farrell w serialu Sugar. Będzie hit od Apple TV+?

Nowy serial od Marka Protosevicha, twórcy „Thora” i „Jestem legendą” będzie współczesną wersją opowieści o prywatnym detektywie z akcją osadzoną w Los Angeles. Serial ma innowacyjnie wykorzystać zróżnicowane konwencje gatunkowe, a główną gwiazdą i producentem serialu jest Colin Farrell.

Nominowany do Oscara aktor wcielił się w Johna Sugara, prywatnego detektywa, który tropi tajemnicze zniknięcie Olivii Siegel, ukochanej wnuczki legendarnego hollywoodzkiego producenta Jonathana Siegela. Gdy Sugar próbuje ustalić, co stało się z Olivią, odkrywa również rodzinne sekrety Siegelów.

Sprawdź też: „Dżentelmeni” – recenzja serialu. Już w marcu Netflix przynosi nam serial roku!

W obsadzie produkcji jest także Amy Ryan, aktorka nominowana do Oscara za rolę w filmie „Gdzie jesteś, Amando?” oraz Dennis Boutsikaris („Zadzwoń do Saula”), Nate Corddry („Mindhunter”), Alex Hernandez („Inwazja”) i James Cromwell („Sukcesja”).

Serial „Sugar” zadebiutuje na platformie Apple TV+ już 5 kwietnia.

zdj. Apple TV+