Colin Farrell ponownie u twórcy „Yang”. Na ekranie spotka Margot Robbie

W ramach nowego projektu Kogonady, artysty odpowiadającego za celebrowany dramat science fiction „Yang”, koreański filmowiec połączy siły z Colinem Farrellem i Margot Robbie – czytamy w sobotnim raporcie serwisu Deadline. Projekt zatytułowany „A Big Bold Beautiful Journey” opisano jako unikalną, romantyczną opowieść fantasy

Colin Farrell i Margot Robbie w filmie twórcy „Yang”

Projekt nowego obrazu Kogonady został przedstawiony dystrybutorom podczas toczącego się równolegle z festiwalem filmowym w Berlinie branżowego wydarzenia European Film Market. Scenariusz  „A Big Bold Beautiful Journey” miał natychmiast przyciągnąć przedstawicieli kluczowych wytwórni – ostatecznie prawa do realizacji zdobyło studio Sony Pictures. Za prawa do projektu zapłacono około 50 milionów dolarów – wskazuje Deadline.

Sprawdź też: Jennifer Garner zagra w nowym thrillerze Bena Afflecka. Matt Damon już na pokładzie

Gwiazda „Barbie” z rolą w nowym filmie. Scenariusz od autora „Menu” 

W serwisie opisano też, że choć szczegóły fabularne nie zostały jeszcze ujawnione, film z Colinem Farrellem i Margot Robbie opisuje się jako „fantazyjną opowieść o dwójce nieznajomych i niezwykłej podróży, która ich z sobą połączy”. O ile na drodze twórców nie pojawią się żadne utrudnienia zdjęcia mają wystartować jeszcze tej wiosny. Produkcja zostanie zrealizowana na terenie Kalifornii. Scenariusz filmu napisał Seth Reiss, autor „Menu” i jeden ze współautorów wieczornego programu komika Setha Meyersa

„Raz na jakiś czas zdarza się w tej pracy sytuacja, w której otrzymujesz tak niezwykły i oryginalny scenariusz, że natychmiast czytasz go od deski do deski: zainspirowany i podniesiony na duchu” – opisywał przyszły film Kogonady jeden z kierowników Sony Pictures, Tom Rothman. „A Big Bold Beautiful Journey autorstwa Setha Reissa to właśnie taki tekst. A w połączeniu z niezwykłym reżyserskim talentem Kogonady, idealnym castingiem Colina i Margot i doborem producentów, brzmi to jak niebiański projekt”.

Jako producenci filmem „A Big Bold Beautiful Journey” zajmą się przede wszystkim Bradley Thomas (w dorobku ma przede wszystkim niedawny „Czas krwawego księżyca” Martina Scorsese), Dan Friedkin („Wszystkie pieniądze świata”) oraz Ryan Friedkin („W trójkącie”).

Źródło: Deadline / zdj. depositphotos