Czas na finałowy turniej! Zwiastun ostatniego sezonu „Cobra Kai”. To będzie wielkie wydarzenie

Czas na finałowy turniej i wyłonienie prawdziwego mistrza! Netflix pokazał zwiastun finałowego sezonu serialu „Cobra Kai”. Serialowa kontynuacja „Karate Kid” zbliża się do końca, ale przed nami wyjątkowo długie pożegnanie.

Netflix zapowiada finałowy sezon „Cobra Kai”. Zobaczymy aż 15 odcinków!

Na początku zeszłego roku Netflix ogłosił, że serial „Cobra Kai” zakończy się wraz z szóstym sezonem, ale mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów serialu, bo finałowa seria będzie wyjątkowo długa i została podzielona aż na trzy części. Szósta seria ma być sporym serialowym wydarzeniem i będzie liczyła aż 15 odcinków. Pierwsza odsłona szóstego sezonu „Cobra Kai” pojawi się w streamingu już 18 lipca. Druga część zadebiutuje 28 listopada, a trzecie dopiero w 2025 roku.

Akcja serialu rozgrywa się wiele lat po historycznym turnieju karate z 1984 roku i opowiada dalsze losy Daniela LaRusso (Ralph Macchio) i Johnny'ego Lawrence'a (William Zabka). W szóstym sezonie zobaczymy, jak po wyeliminowaniu Cobra Kai sensei i uczniowie muszą zdecydować, czy chcą wziąć udział w karate Sekai Taikai – mistrzostwach świata w karate i jak podjąć się tego zadania.

Sprawdź też: Pierwsze zdjęcia z „Gladiatora 2” zapowiadają spektakularne widowisko!

W rolach głównych wracają: Ralph Macchio (jako Daniel LaRusso), William Zabka (jako Johnny Lawrence), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Xolo Maridueña (jako Miguel Diaz), Tanner Buchanan (Robby Keene), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Jacob Betrand (Hawk) i Gianni DeCenzo (Demetri).

zdj. Netflix