Będzie kontynuacja serialu „Emigracja XD”. Czas na żarty ze stolicy

Rok po wyemitowaniu pierwszego sezonu serialu „Emigracja XD” przedstawiciele polskiego oddziału CANAL+ potwierdzili, że doczekamy się kolejnych szalonych przygód Malcolma i Stomila. Ruszyły właśnie zdjęcia do kontynuacji produkcji. Jak zapowiada się „Edukacja XD”?

Czas na kontynuację „Emigracja XD”. Szalona komedia wróci z drugim sezonem!

Po uniknięciu brutalnej śmierci na polu kapusty w Jukeju, Malcoma i Stomila bynajmniej nie czeka wcale spokojne życie w miejscowości o liczbie mieszkańców 10 000 - 19 999. Bohaterowie ze Światowej Stolicy Agrestu przeprowadzają się do prawdziwej stolicy – Warszawy. Kontynuacja hitowego serialu „Emigracja XD” zapowiadana jest jako pełna absurdalnych sytuacji i barwnych dialogów satyra na naszą polską rzeczywistość, w której na każdej ulicy panuje dziki wschód. Serialowa adaptacja książkowego bestsellera powróci na platformę CANAL+ online i na antenę stacji CANAL+ Premium w przyszłym roku.

Sprawdź też: Fani mocno niezadowoleni z nowego serialu „Gwiezdnych wojen” – tak źle jeszcze nie było.

„EMIGRACJA XD okazała się tak ogromnym sukcesem, że decyzja o kontynuacji była natychmiastowa. Sceny z serialu królowały w mediach społecznościowych, a takie postaci jak Malcolm, Stomil czy Zbyszek już na stałe zapiszą się w historii kultowych polskich bohaterów serialowych. Tak pozytywny odbiór pokazuje, że Polacy są otwarci na komedie, które pod płaszczykiem tzw. lol-contentu pokazują nas w krzywym zwierciadle” – mówi Beata Ryczkowska,  dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ Polska.

W głównych rolach wracają Tomasz Włosok i Michał Balicki, a serial wyreżyseruje Łukasz Kośmicki odpowiadający za pierwszy sezon, który wraz z Malcolmem XD jest też autorem scenariusza.

zdj. Canal+