Czas na ostatnią misję! „The Umbrella Academy” wraca z finałowym sezonem [ZWIASTUN]

Netflix zaprezentował pełny zwiastun finałowego sezonu serialu „The Umbrella Academy” opartego na popularnej komiksowej serii. Jak zakończy się historia rodzeństwa Hargreevesów? Tego dowiemy się już za niespełna miesiąc!

O czym opowie 4. sezon „The Umbrella Academy”?

Na 8 sierpnia w serwisie Netflix zaplanowano premierę finałowego sezonu serialu „The Umbrella Academy” bazującego na serii komiksów stworzonych przez Gerarda Waya oraz  Gabriela . Pięć lat po debiucie pierwszego sezonu przed nami ostatni rozdział w historii rodzeństwa Hargreevesów, które od dawna szuka spokoju, którego nawet zrestartowanie linii czasu nie było im zapewnić. Kim właściwie jest Ben, jaki spisek knuje Sir Reginald i czy członkowie Akademii Umbrella będą w stanie połączyć siły, aby ostatecznie pokonać przeciwności losu?

Sprawdź też: „Gladiator” powraca! Wielkie kinowe widowisko w pierwszym polskim zwiastunie!

Po kulminacyjnej rozgrywce w Hotelu Nicość, która doprowadziła do całkowitego zresetowania osi czasu, rodzeństwo Hargreevesów rozproszyło się po świecie. Pozbawieni mocy wszyscy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć się sami sobie radzić — co im się udaje z bardzo różnym skutkiem. Jednak pułapek ich niesamowitego nowego świata nie można dłużej ignorować.

Ich ojciec Reginald, cały i zdrowy, wychodzi z cienia i ujawnia się jako zarządca potężnego i nikczemnego imperium biznesowego. Tajemnicze stowarzyszenie znane jako „Strażnicy” organizuje tajne spotkania, a jego członkowie wierzą, że rzeczywistość, w której żyją, jest kłamstwem i nadchodzi moment rozliczenia. Otoczona przez dziwne, spiskujące nowe siły Akademia Umbrella musi zjednoczyć się po raz ostatni — i zaryzykować zachwianiem niepewnego pokoju, dla którego wszyscy tak wiele poświęcili — aby w końcu wszystko naprawić.

zdj. Netflix