Czas uratować Marvela. Deadpool i Wolverine w końcu razem! Mamy pełny zwiastun

Zgodnie z obietnicą Marvel zaprezentował właśnie pełny zwiastun filmu „Deadpool i Wolverine”. Będzie to jedyna tegoroczne premiera MCU. Jak we wspólnym projekcie wypadną Ryan Reynolds i Hugh Jackman? Czy uda im się uratować Marvel Studios? Zobaczcie nową zapowiedź.

Ryan ReynoldsHugh Jackman debiutują w świecie Marvela!

W tym roku Marvel wypuści do kin tylko jeden film wchodzący w skład MCU – w zeszłym roku były to aż 3 produkcje. Po ostatnich wpadkach na dużym i małym ekranie Disney potrzebuje wielkiego hitu i cała nadzieja pokładana jest w produkcji „Deadpool i Wolverine”, na którą zwrócone będą oczy całego komiksowego świata. Pierwszą zapowiedź filmu otrzymaliśmy w lutym przy okazji Super Bowl, a teraz Marvel zdecydował się na wypuszczenie pierwszego pełnego zwiastuna.

Sprawdź też: Netflix jest na fali! Najgorętsze filmy i seriale na ten tydzień! Lista wszystkich premier.

W produkcji rozgrywającej się w Marvel Cinematic Universe Deadpool będzie najwyraźniej potrzebował pomocy Logana do ocalenia swojego świata, któremu grozi zagłada. W zwiastunie słyszymy: „Za chwilę stracę wszystko, na czym mi kiedykolwiek zależało”, na co Wolverine odpowiada: „To nie mój problem”. Pokazując, że podobnie jak w poprzednich częściach, nie zabraknie łamania czwartej ściany, Deadpool mówi później do Logana: „Chcesz porozmawiać o tym, co cię prześladuje, czy powinniśmy poczekać na retrospekcje z trzeciego aktu?

 

Do kin film „Deadpool i Wolverine” trafi 26 lipca 2024 roku. W obsadzie oprócz Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana znaleźli się także: Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter).

Deadpool i Wolverine plakat Deadpool i Wolverine plakat

zdj. Marvel