Czas zapolować na Predatora. Główna bohaterka na nowych zdjęciach z filmu „Prey”

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu Prey”, który spróbuje na nowo tchnąć życie w serię o Predatorze, która od lat nie ma szczęścia do udanych odsłon. Czy Dan Trachtenberg, twórca thrillera „Cloverfield Lane 10” ma szansę na uratowanie serii o kosmicznym łowcy? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w następny piątek. Tymczasem rzucie okiem na nowe zdjęcia.

Akcja „Prey” osadzona jest prawie trzysta lat przed wydarzeniami pierwszego filmu z cyklu i opowiada historię młodej kobiety Naru, porywczej wojowniczce z plemienia Komanczów, która została wychowana w cieniu legendarnych łowców przemierzających Wielkie Równiny. Gdy nieznane niebezpieczeństwo zagraża jej wiosce, bohaterka postanawia udowodnić, że jest sprawnym myśliwym i rusza tropem tajemniczego napastnika. Gdy wreszcie dochodzi do konfrontacji, okazuje się, że jej niedoszła ofiara jest wysoce rozwiniętym drapieżnikiem dysponującym zaawansowanym technicznie arsenałem, co doprowadza do przerażającego starcia pomiędzy tą dwójką.

Sprawdź też: Serialowy „Władca Pierścieni” z pełnym zwiastunem. Czy „The Rings of Power” przyciągnie widzów?

W obsadzie produkcji są Amber Midthunder („Lodowy szlak”), debiutująca na ekranie Dakota Beavers, Stormee Kipp („Sooyii”), Michelle Thrush („The Journey Home”), Julian Black Antelope („Tribal”) i Dane DiLiegro („American Horror Stories”) jako Predator. Scenariusz do produkcji napisał Patrick Aison („Jack Ryan,” „Treadstone”) na podstawie historii stworzonej przez Patricka Aisona i Dana Trachtenberga. Wśród producentów widowiska są John Davis („Jungle Cruise,” „Predator”), Jhane Myers („Monsters of God”), Marty Ewing („To: Rozdział drugi”) oraz Lawrence Gordon („Watchmen”) i Ben Rosenblatt („Snowpiercer”).

PRY-09496-min.jpg

PRY-06100-min.jpg

PRY-06010_DB_R-min.jpg

PRY-02792_R-min.jpg

PRY-02600_R-min.jpg

PRY-08436_DB-min.jpg

zdj. 20th Century Studios