Czekacie na trzeci film o Venomie? No to mamy dobrą wiadomość!

Dobre wieści dla wszystkich, którzy wyczekują kinowego powrotu Venoma, w kreacji stworzonej przez Toma Hardy'ego. Kolejna odsłona przygód kultowego łotra ze świata Spider-Mana doczekała się właśnie przybliżonego terminu premiery.

Trzecia część „Venoma” produkcji Sony Pictures opowie kolejną historię z życia Eddiego Brocka, przy czym żadne dokładniejsze informacje o fabule widowiska nie są obecnie znane. Nie wiemy też, czy obok Venoma pojawią się inne postacie ze świata Spider-Mana. Ujawniono natomiast, że w rolach drugiego planu w filmie wystąpią Chiwetel Ejiofor (któremu przypadnie postać czołowego antagonisty) oraz Juno Temple

Sprawdź też: Kończy Ci się roczna subskrypcja Disney+? O to, co musisz zrobić!

Starcie antybohaterów. Premiery wyczekiwanych filmów Marvela i DC odbędną się w tym samym miesiącu

To właśnie od aktorki znanej z ukończonego niedawno na Apple TV+ „Teda Lasso” pochodzą najnowsze wieści o przygotowaniach do realizacji filmu oraz o przybliżonym terminie premiery. Podczas spotkaniu z obsadą komediodramatu Apple'a, Temple wyjawiła, że prace zdjęciowe do „Venoma 3” ruszą już „bardzo, bardzo niedługo”, zaś kinowy debiut powinien odbyć się w październiku 2024 roku. Oznacza to, że – o ile nie dojdzie do opóźnienia – film trafi do kin dokładnie trzy lata po premierze pierwszego sequela, „Venoma 2: Carnage”

Warto dodać, że październikowa premiera „Venoma 3” doprowadzi do kolejnego kinowego starcia Marvela z DC Comics. Na ten sam miesiąc przyszłego roku zaplanowano bowiem premierę następnej odsłony „Jokera”. Film z podtytułem „Foile À Deux”, w którym do popularnej kreacji powróci Joaquin Phoenix trafi na ekrany dokładnie 4 października 2024.

Sprawdź też: Powrót do roli Generała Zoda „nie był satysfakcjonujący”. Michael Shannon porównuje „Flasha” i „Człowieka ze stali” 

Wyreżyserowaniem „Venoma 3” zajmie się Kelly Marcel związana od początku filmowego cyklu jako scenarzystka. Rolę za kamerą przejmie od Andy'ego Serkisa, który odpowiadał za reżyserię drugiej odsłony, oraz Rubena Fleischera, czyli twórcy debiutanckiej odsłony przygód antybohatera ze świata Marvela.

Źródło: Variety / zdj. Sony Pictures