Czy „Deadpool 3” zresetuje wydarzenia z „Logana”? Reżyser daje jednoznaczną odpowiedź

Reżyser filmu o wspólnych przygodach Deadpoola i Wolverine'a  odniósł się do tego, jak wydarzenia z nowej produkcji Marvela będą traktowały historię przedstawioną w „Loganie” z 2017 roku. Potwierdził też, że „Deadpool 3” nie jest oficjalnym tytułem filmu i produkcja trafi do kin z inną nazwą.

Wydarzenia z „Logana” będą kanoniczne. Reżyser ujawnia potencjalne tytuły filmu

Chwilę po tym, jak ogłoszono, że Hugh Jackman wróci do roli Wolverine'a w trzecim filmie z przygodami Deadpoola fani popularnego X-Mena byli podzieleni na dwa główne obozy. Jedni cieszyli się z tego, że aktor jeszcze raz pojawi się na ekranie jako Wolverine, a drudzy martwili się, że jego powrót zniszczy świetne zakończenie historii bohatera przedstawione w „Loganie”. Możemy być jednak pewni, że wydarzenia pokazane w filmie Jamesa Mangolda sprzed sześciu lat nie zostaną zignorowane, co więcej Shawn Levy potwierdził właśnie, że każda scena z filmu jest kanoniczna i jego produkcja nie będzie ich lekceważyła. Wyraził przy okazji także swoje wielkie uznanie do ostatniej filmowej przygody Logana.

Zawsze mówiłem, że nie mogę się doczekać premiery Deadpoola 3, ponieważ jedyne, na czym mi zależy, to udzielanie wywiadów z Ryanem, w których mówimy o tym, jak bardzo szanujemy Logana” – wyjaśniał Levy podczas rozmowy w podcaście Post Credit. „Logan jest kanonem. Kochamy ten film. Te wydarzenia miały miejsce. Chcę, żeby świat wiedział, że jako producent i reżyser wszyscy podzielamy wielką miłość i szacunek do Logana, każdego aspektu jego powstania i wszystkich wydarzeń, które miały miejsce”.

W osobnej rozmowie z The Wrap reżyser ujawnił natomiast, że „Deadpool 3” nie będzie oficjalnym tytułem filmu i zdradził kilka potencjalnych propozycji, które uwzględniają dorzucenie do tytułu również Wolverine'a. „Nie mamy jeszcze tytułu. Czasami określam to jako Deadpool kontra Wolverine, Deadpool i Wolverine lub Deadpool 3 z Wolviem — mamy kilka tytułów i sprzeczamy się o to, który jest lepszy, ale kurczę, to trudny temat”.

źródło: Post Credit /The Wrap / zdj. Disney