Czy dla takich scen akcji warto wybrać się na „The Marvels”? Wylądował fragment widowiska z Brie Larson

W ramach przypomnienia o trwającej od pewnego czasu, przedpremierowej sprzedaży biletów na „The Marvels”, superbohaterska wytwórnia wrzuciła do sieci nowy fragment filmu z Brie Larson w jednej z głównych ról. Rzućcie okiem jak prezentuje się scena akcji w reżyserii debiutującej w MCU Nii DaCosty

Kapitan Marvel i Ms. Marvel w widowiskowej scenie akcji z nowego filmu

W „The Marvels” na ekranie zobaczymy sugerowany jeszcze od serialu na Disney+ team-up Carol Danvers/Kapitan Marvel (w tej roli powraca Brie Larson), Kamala Khan/Ms. Marvel (Iman Vellani) oraz Monica Rambeau (Teyonah Parris). Na ich drodze znajdzie się potężna przeciwniczka: Dar-Benn reprezentująca nową erę Imperium Kree. Wkrótce okaże się jednak, że antagonistka grana przez Zawe Ashton miała do czynienia z Danvers w przeszłości i kieruje nią osobiste pragnienie zemsty.

 

Wyżej wspomniana Nia DaCosta, mająca w dorobku dobrze przyjęty reboot „Candymana”, zajęła się reżyserią „The Marvels” na podstawie scenariusza, który sporządziła wspólnie z Megan McDonnell, Elissą Karasik i Zebem Wellsem. Film wejdzie do kin na całym świecie dokładnie 10 listopada.

zdj. Marvel