Kultowy bohater powróci w „Mortal Kombat 2”! Mamy nowe zdjęcie z planu

W studiu Warner Bros. pełną parą idą prace na planie drugiej odsłonie filmowej serii „Mortal Kombat”. Nowe zdjęcie pokazane przez producenta serii potwierdza powrót jednego z najpopularniejszych bohaterów całej marki.

Skorpion powróci w „Mortal Kombat 2”! Mamy potwierdzenie

Todd Garner czuwający nad filmową serią „Mortal Kombat” jako producent potwierdził, że w drugiej odsłonie pojawi się jeden z kultowych bohaterów z tego uniwersum. Pokazane przez Garnera zdjęcie zapowiada powrót Skorpiona, którego w pierwszym filmie zagrał Hiroyuki Sanada. W drugiej części będziemy mieli w końcu okazję obserwować wielki turniej pomiędzy wojownikami z Ziemskiego Wymiaru i tymi reprezentującymi Pozaświat.

Skorpion to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z „Mortal Kombat”. Jest pochodzącym z XVII-wiecznej Japonii wojownikiem ninja z klanu Shirai Ryu, którego rodzina została w brutalny sposób zamordowana przez Sub-Zero. Wiele lat później został wskrzeszony jako piekielne widmo nieustannie szukające zemsty na ludziach odpowiedzialnych za morderstwo jego rodziny. W drugim spora część historii może kręcić się właśnie obok Skorpiona.

Sprawdź też: Szykuje się kolejna fuzja. Studia Warner Bros. i Paramount Pictures chcą się połączyć!

W obsadzie znajduje się bowiem także Joe Taslim, który powróci jako Sub-Zero, a raczej jako Noob Saibot, czyli wskrzeszona wersja Bi-Hana. Pojawi się też Damon Herriman jako Quan Chi, jeden z głównych złoczyńców ze świata „Mortal Kombat”, który odegrał także istotną rolę w zgładzeniu klanu Skorpiona i skazania go na wieczne potępienie.

Reżyserią filmu zajmuje się Simon McQuoid pracujący także nad pierwszą odsłoną serii. Scenariusz przygotował Jeremy Slater, twórca związany z takimi projektami jak „The Umbrella Academy” i „Moon Knight”. Główną obsadę tworzą: Karl Urban jako Jonny Cage, Jessica McNamee jako Sonya Blade, Tadanobu Asano jako Lord Raiden, Chin Han jako Shang Tsung, Ludi Lin jako Liu Kang, Mehcad Brooks jako Jax.

zdj. Warner Bros.