Czy tak będzie wyglądał nowy Superman? Wyciekła pierwsza grafika

Czy właśnie otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na nowego Supermana w kostiumie? Wiele na to wskazuje, bowiem do sieci wyciekła najprawdopodobniej jedna z grafik koncepcyjnych przedstawiających nie tylko nowego Człowieka ze stali, ale także filmową Hawkgirl. Przekonajcie się.

David Corenswet w stroju Supermana. Wyciekła grafika z nowego filmu DC

Wiemy już od ponad dwóch miesięcy, że to David Corenswet wcieli się w nowego Supermana. Widzieliśmy już pierwsze fan-arty próbujące przedstawić wizerunek nowego aktora w stroju Człowieka ze stali, a teraz przyszła pora na coś, co może być oficjalną grafiką koncepcyjną stworzoną na potrzeby przedprodukcyjnych prac przy filmie Superman Legacy. Do sieci wyciekła grafika pokazująca Corensweta w kostiumie Człowieka ze stali, a obok niego pojawia się też filmowa Hawkgirl i fragment twarzy bohatera o pseudonimie Mr. Terrific. W oddali widzimy też jednego z innych superbohaterów, ale trudno stwierdzić, z kim mamy tutaj do czynienia.

Nie mamy pewności, że faktycznie jest to coś, co zostało przygotowane przez osoby pracujące przy filmie, ale James Gunn zapowiadał, że takie prace miały już miejsce, więc wyciek nie byłby czymś niemożliwym. Istnieje jednak ewentualność, że jest to spreparowana grafika przygotowana przez fanów, która jedynie próbuje pozorować oficjalny projekt.

Sprawdź też: „Misja Stone” – recenzja nowego filmu Netfliksa. Licencja na zanudzanie.

Premiera filmu „Superman Legacy” odbędzie się 11 lipca 2025 roku. Prace na planie wystartują na początku przyszłego roku. Obok Davida Corensweta grającego Clarka Kenta w obsadzie są także Rachel Brosnahan jako Lois Lane, Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific oraz Anthony Carrigan jako Metamorpho.

superman legacy grafika z filmu.jpg

zdj. Warner Bros.