Czy to się uda? Ariana Grande i Cynthia Erivo w zwiastunie filmu „Wicked”

Cynthia Erivo i Ariana Grande zadebiutowały w pierwszym zwiastunie filmowej adaptacji musicalu „Wicked”. Zobaczcie, jak zapowiada się nowa historia rozgrywająca się w kultowej Krainie Oz. Zapowiedź pojawiła się przy okazji tegorocznego Super Bowl.

Ariana Grande i Cynthia Erivo w filmowej wersji „Wicked

Oryginalny musical luźno oparty na powieści „Wicked: Życie i czasy Złej Czarnowicy z Zachodu” debiutował na Broadwayu w 2003 roku i przez siedemnaście lat był jednym z największych hitów nowojorskich teatrów. Filmowa wersja zostanie opowiedziana w ramach dwóch pełnometrażowych produkcji.

Sprawdź też: Deadpool ratuje Marvela! Hugh Jackman wraca jako Wolverine w zwiastunie filmu MCU!

Produkcja zabieraj nas do tego samego świata, w którym rozgrywa się kultowy film „Czarnoksiężnik z Oz” z Judy Garland, ale akcja osadzona jest przed przybyciem małej Dorotki i opowiada historię przyjaźni Elfaby, przyszłej Czarownica i Galindy, która stała się później Dobrą Czarnownicą.

Wicked” z kinową premierą jesienią

W obsadzie filmów są również Jonathan Bailey jako Fijero, Jeff Goldblum jako Czarnoksiężnik oraz Michelle Yeoh w roli Madame Morrible. Przez drugi plan przewiną się też między innymi Marissa Bode, Ethan Slater („Fosse/Verdon”), Keala Settle („Król rozrywki”) i Bronwyn James („A.B.C.”). 

Do kin filmowa wersja musicalu „Wicked” wejdzie  27 listopada.  

zdj. Universal Pictures