Deadpool ratuje Marvela! Hugh Jackman wraca jako Wolverine w zwiastunie filmu MCU!

Marvel stawia w tym roku tylko na jedną kinową premierę. Lekarstwem na kryzys w filmowo-serialowym uniwersum ma być wspólna przygoda Deadpoola i Logana. Czy duet Ryan Reynolds – Hugh Jackman uratuje Marvel Studios? Mamy zapowiedź filmu!

Ryan ReynoldsHugh Jackman spróbują uratować Marvela

Sześć lat po premierze drugiego filmu o przygodach Deadpoola w świecie Marvela wiele się zmieniło. Wszystkie filmy o X-Menach stały się już pełnoprawną własnością Disneya, a studio zdążyło przeżyć swój największy boom związany z premierą filmów „Avengers: Wojna bez granic” i „Koniec gry”, a teraz boryka się z największym kryzysem w swojej historii. Remedium na te gigantyczne problemy ma być zmniejszenie liczby premier i postawienie na ich jakość.

W całym 2024 roku do kin trafi tylko jeden film wchodzący w skład MCU – w zeszłym roku były to aż 3 produkcje. To jak pod koniec roku będzie wyglądała forma Marvela zależy w dużej mierze od „Deadpoola i Wolverine'a”, na którego zwrócone będą oczy całego filmowego świata. Kampania promocyjna filmu właśnie wystartowała przy okazji transmisji Super Bowl będącego jednym z największych wydarzeń roku w całych Stanach Zjednoczonych.

Sprawdź też: Sylvester Stallone chce, żeby TEN AKTOR przejął rolę Rambo. Czy to dobry wybór?

 

Film będzie mocno osadzony w Multiwersum i przedstawi wiele alternatywnych wersji znanych bohaterów. Oficjalnie potwierdzono, że swoją rolę Elektry w filmie ma powtórzyć ​​Jennifer Garner, a w sferze plotek mówi się o pojawieniu się takich gwiazd jak: Wesley Snipes, James Marsden, Famke Janssen, Patrick Stewart, Ian McKellen, Dafne Keen, a nawet Taylor Swift.

Deadpool i Wolverine” trafi do kin 26 lipca 2024 roku. W obsadzie oprócz Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana znaleźli się jeszcze: Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter).

zdj. Marvel