Dakota Fanning w intrygującym horrorze od córki M. Nighta Shyamalana. Kto nas obserwuje?

Tego lata do kin swój pierwszy film wprowadzi córka M. Nighta Shyamalana. Główną gwiazdą horroru zatytułowanego „The Watchers” jest Dakota Fanning. Zobaczcie pełny zwiastun produkcji intrygującej swoim tajemniczym klimatem.

Tajemniczy obserwatorzy. Dakota Fanning w zwiastunie horroru „The Watchers”

Film opowiada o Minie, 28-letniej artystce, która gubi się w wielkiej, dziewiczej puszczy w zachodniej Irlandii. Kiedy Mina znajduje schronienie, nieświadomie razem z trójką nieznajomych wpada w pułapkę. Każdej nocy zagubieni są obserwowani i prześladowani przez tajemnicze stwory. Nie widać ich, ale one widzę wszystko. W obsadzie produkcji znaleźli się także: Georgina Campbell (Barbarzyńcy, W cieniu podejrzeń), Oliver Finnegan (Historie z dreszczykiem, Outlander) i Olwen Fouere (Wiking, Turysta).

Sprawdź też: Netflix zapowiada mnóstwo polskich filmów i seriali! Powrócą też światowe hity.

Film bazuje na powieści A.M. Shine'a. Scenariusz napisała sama Shyamalan. W ekipie twórców znaleźli się: operator Eli Arenson (Lamb, Hospitality), scenograf Ferdia Murphy (Lola, Finding You), montażysta Job ter Burg (Benedetta, Elle) i projektant kostiumów Frank Gallacher (Sebastian, Aftersun), a muzykę skomponował Abel Korzeniowski (Till, Zakonnica).

W Polsce kinowa premiera „The Watchers” została wyznaczona na 14 czerwca 2024 roku.

zdj. Warner Bros.