Danny Elfman pisze muzykę do nowego thrillera science fiction z Adamem Driverem

Danny Elfman udzielił nowego wywiadu, w którym ujawnił swoje zaangażowanie przy nowym projekcie Sony Pictures. Kompozytor szykuje ścieżkę dżwiękową do thrillera science fiction zatytułowanego „65”. Główną rolę w filmie zagra Adam Driver.

Za scenariusz i reżyserię produkcji odpowiedzą Scott Beck i Bryan Woods, autorzy „Cichego miejsca”. Obaj twórcy zajmą się produkcją obrazu z ramienia nowo powstałego studia Beck/Woods. Jako producenci, pod „65” podpiszą się też kultowy reżyser Sam Raimi („Martwe zło”), Zainab Azizi i Debbie Liebling. Zarówno Beck, jak i Woods mieli już okazję współpracować z Raimim. Obaj napisali i wyreżyserowali bowiem odcinek serialu grozy „50 States of Fright”. 

Wstępne informacje dotyczące fabuły „65” są w chwili obecnej objęte ścisłą tajemnicą. W rozmowie z dziennikarzami serwisu Inverse, Elfman opisuje film jako „fantazyjne i pełne akcji science fiction” będące zdaniem kompozytora owocem „szalonej wyobraźni”. Warto dodać, że w tym samym wywiadzie, Elfman ujawnił, że mimo wczesnej fazy pre-produkcyjnej samego filmu, rozpoczął już wstępne prace nad soundtrackiem drugiej części przygód Doktora Strange'a. Przypomnijmy, że reżyserią filmu zajmie się Sam Raimi, który zastąpi w tej roli Scotta Derricksona. 

Źródło: Inverse / zdj. Disney