Daredevil i Punisher pojawią się w serialu „Echo”? Marvel zatrudnia scenarzystów Netfliksa

Po debiucie w serialu „Hawkeye” nowa bohaterka Marvela o pseudonimie Echo otrzyma własną produkcję dedykowaną platformie Disney+. Czy w serialu mogą pojawić się także Daredevil oraz Punisher? Wygląda na to, że Marvel może właśnie przygotowywać grunt pod debiut obydwu bohaterów.

Echo znana w serialowym uniwersum Marvela na razie jako Maya Lopez, to głuchoniema superbohaterka potrafiąca naśladować ruchy swoich przeciwników, co czyni z niej mistrzynię walki i akrobacji. Bohaterka przedstawiła się widzom w ramach serialu „Hawkeye”, ale jeszcze na długo przed jej debiutem wiedzieliśmy, że Echo otrzyma także swój własny serial. Produkcja ma zostać osadzona po wydarzeniach, które widzieliśmy w produkcji z Kate Bishop i skupić się na tym, jak Maya Lopez próbuje odnaleźć swoją własną drogę w walce z przestępczością, aby na dobre przeistoczyć się w superbohaterkę znaną jako Echo.

Daredevil i Punisher w serialu „Echo”?

Wiemy już, że główną scenarzystką projektu będzie Marion Dayre pracująca między innymi przy serialu „Zadzwoń do Saula”, ale najnowsze informacje z obozu Marvela ujawniają, że swój udział przy tworzeniu historii do serialu będą mieli także Ken Kristensen i Dara Resnik. To dwójka scenarzystów, którą fani Marvela mogą kojarzyć z pracy przy serialowych produkcjach Netfliksa. Ken Kristensen pracował przy tworzeniu historii do kilkunastu odcinków produkcji „Punisher”, w której grał Jon Bernthal, a Dara Resnik napisała dwa odcinki do trzeciego sezonu serialu „Daredevil” oraz była jego producentką.

Sprawdźcie też: Czy Punisher ma przyszłość w Marvelu? Jon Bernthal stawia jeden kluczowy warunek.

Zaangażowanie scenarzystów znających dobrze wersje telewizyjnych wcieleń Daredevila i Punishera to kolejna poszlaka sugerująca, że bohaterowie mogą mieć swój udział w serialu „Echo”. Z produkcją od miesięcy łączony był już Charlie Cox, który oficjalnie powrócił jako Matt Murdock w filmie „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Pojawienie się Punishera również wydaje się możliwe, bowiem interpretacja Jona Bernthala cieszyła się sporym uznaniem wśród fanów, a jego powrót również był przedmiotem kilku zakulisowych przecieków. 

źródło: theilluminerdi.com / zdj. Netflix / Marvel