Daredevil vs. Bullseye! Starcie bohaterów w nowych kostiumach. Marvel zabije jedną z postaci?

Po krótkiej przerwie na ulicach Nowego Jorku ponownie zameldowała się ekipa produkcyjna serialu „Daredevil: Born Again”. Nowe zdjęcia z planu dają nam świetne spojrzenie na nowe stroje tytułowego herosa i jego przeciwnika znanego jako Bullseye. Czy w kręconej właśnie scenie ich starcia zginie jedna z kluczowych postaci całego serialu?

Bullseye i Daredevil walczą na ulicach Nowego Jorku

Marvel od kilku tygodni pracuje na ulicach Nowego Jorku nad kręceniem ujęć do serialu „Daredevil: Born Again”. Widzieliśmy już wspólne sceny Wilsona Fiska (Vincent D'Onofrio) i Matta Murdocka (Charlie Cox), a teraz przyszła pora na porcję fotek pokazujących uliczne starcie Daredevila z szaleńcem znanym jako Bullseye. Zarówno obrońca Hell's Kitchen, jak i jego przeciwnik zaprezentowali się w nowych strojach. W przypadku Daredevila strój uległ niewielkim zmianom względem tego, który widzieliśmy ostatnio w serialu poświęconym postaci Echo.

Sprawdź też: Apple TV+ zapowiada filmy i seriale na 2024 rok. Szykuje się sporo dobra!

Z kolei Bullseye zaprezentował się nam w niebiesko-granatowym stroju przypominającym jego komiksowy odpowiednik. Kręcona scena pokazuje złoczyńcę przechadzającego się po ulicach miasta z w pistolet z tłumikiem w dłoni. Nie wiemy, kogo Bullseye chciał zabić i czy mu się udało, ale widać, że Matt Murdock będzie próbował powstrzymać szaleńca przed morderstwem. W dalszej części artykułu znajdują się potencjalne SPOILERY dotyczące ofiary Bullseye'a.

Jedna z głównych postaci zginie w „Daredevil: Born Again”?

Daredevil: Born Again kto zginie

Co prawda nie mamy na razie na to żadnych dowodów w postaci zdjęć z planu, ale przecieki z planu zdradzają, że kręcona właśnie scena przedstawia śmierć Karen Page. Informacje te wpisywałyby się we wcześniejsze spekulacje sugerujące, że Deborah Ann-Woll ma pojawić się tylko w trzech odcinkach serialu. To, że kręcona scena może być ostatnim występem Karen, potwierdza też, że fakt, że udział w scenie ma także Foggy Nelson grany przez Eldena Hensona. Drugi z przyjaciół Matta będzie najpewniej świadkiem morderstwa Karen, ale najprawdopodobniej przeżyje starcie ze złoczyńcą.

Za serial „Daredevil: Born Again” jako showrunnerem odpowiada Dario Scardapane pracujący w poprzednich latach przy netfliksowej produkcji „Punisher”. Premiery serialu możemy spodziewać się w 2025 roku na platformie Disney+.

zdj. Marvel