Dave Bautista jako płatny zabójca w krwawym akcyjniaku. Mamy zwiastun „The Killer’s Game”

Studio Lionsgate odpowiadające za filmową serię o Johnie Wicku przedstawia nam nową produkcję akcji. Tym razem w roli zabójcy na zlecenie, który sam musi zmierzyć się z armią kolegów po fachu wystąpił Dave Bautista. W nowej komedii akcji towarzyszy mu między innymi koleżanka z obsady „Strażników Galaktyki”.

Dave Bautista kontra Pom Klementieff w nowej komedii akcji

Dave Bautista powróci do kin w nowej komedii akcji zatytułowanej „The Killer’s Game”. Produkcja przygotowana przez studio filmowe Lionsgate powstała na podstawie książki Jaya R. Bonansinga, którą na scenariusz przerobili Rand Ravich i James Coyne. Obok gwiazdora mającego w swoim filmowym dorobku dwie części „Diuny”, w produkcji występują także Sofia Boutella, którą niedawno mogliśmy oglądać w filmach z serii „Rebel Moon” od Zacka Snydera, a także Terry Crews, Scott Adkins, a także Ben Kingsley i Pom Klementieff, z którą Bautista pracował na planie dwóch części marvelowskich „Strażników Galaktyki”.

Sprawdź też: „Mayor of Kingstown” sezon 3 – recenzja serialu z Jeremym Rennerem. Mocniej, więcej, lepiej.

Fabuła opowiada historię Joe'a Flooda (Bautista), czołowego zabójcy, u którego zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Mężczyzna dowiaduje się, że zostało mu zaledwie kilka miesięcy życia, a nie chce, aby bliscy oglądali jego śmierć, więc postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i sam zleca swoje zabójstwo grupie płatnych morderców. Kiedy okazuje się, że doszło do lekarskiej pomyłki i tak naprawdę nie jest śmiertelnie chory, jest już jednak za późno, bo wynajęci przez niego zabójcy biorą na cel nie tylko jego, ale także jego byłą dziewczynę (Boutella). Joe musi więc odeprzeć armię kolegów po fachu i odzyskać miłość swojego życia, zanim będzie za późno.

Kinowa premiera filmu „The Killer’s Game” zaplanowana została na 13 września bieżącego roku.

zdj. Lionsgate