„Deadpool 3” – Ryan Reynolds i nowy wariant Deadpoola na oficjalnym zdjęciu!

Marvel pokazał nowe zdjęcie z filmu „Deadpool 3”. Obok Ryana Reynoldsa wracającego w filmie do roli Wade'a Wilsona pojawił się na nim nowy Deadpool, a właściwie to jego psi wariant.

W filmie Deadpool 3” zobaczymy Deadpoola w psiej wersji

W trzecim filmie o Deadpoolu zobaczymy kilka wariantów tytułowego bohatera. Jednym z nich będzie Dogpool, czyli psia wersja herosa. Mieliśmy już okazję zobaczyć „urodziwego psiaka”, który wcieli się w alternatywną wersję Wade'a Wilsona, ale teraz pokazano zdjęcie, na którym pojawił się obok bohatera granego przez Ryana Reynoldsa.

W komiksach Dogpool był psem, który przeszedł eksperymenty kosmetycznej firmy Mascara X, a po porzuceniu na śmierć zyskał moc samoleczenia i trafił do cyrku, a następnie spotkał na swojej drodze Wade'a Wilsona. Psi bohater ma być częścią zespołu założonego przez Deadpoola z Ziemi-616, w którym znajdą się alternatywne wersje postaci.

Film „Deadpool 3” wejdzie do kin 26 lipca 2024 roku. W obsadzie oprócz ReynoldsaHugh Jackman wracający jako Wolverine oraz Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter). Film reżyseruje Shawn Levy.

Deadpool 3 Ryan Reynolds pierwsze zdjęcie

zdj. Marvel