Deadpool pokazuje swój strój z bliska. Nowe zdjęcie z Ryanem Reynoldsem

Od kilku dobrych tygodni Marvel pracuje ponownie nad filmem „Deadpool 3”. Najnowsze zdjęcia z planu widowiska daje nam okazję do przyjrzenia się strojowi głównego bohatera, którego jeszcze raz portretuje Ryan Reynolds.

Ryan Reynolds w stroju Deadpoola. Nowe zdjęcie z filmu Marvela

Film o wspólnych przygodach Deadpoola i Logana jest jedyną produkcją Marvel Cinematic Universe, która trafi do kin w 2024 rok. Po tym, jak ostatnie superbohaterskie filmy Disneya były wyjątkowo chłodno przyjmowane przez widownię studio zdecydowało się na ograniczenie liczby premier i zamierza poświęcić więcej czasu na ich dopracowywanie. Tak będzie między innymi z najnowszym filmem o przygodach Kapitana Ameryki, który miał debiutować jeszcze wcześniej niż Deadpool, ale ze względu na konieczność przeprowadzenia sporych dokrętek został przesunięty na 2025 rok.

Sprawdź też: Seriale i filmy Marvela na 2024 rok. Te produkcje obejrzymy na Disney+ i w kinie.

Szczegóły dotyczące fabuły najbliższego tytułu Marvela trzymane są w tajemnicy i możemy na ten moment opierać się wyłącznie na niepotwierdzonych przeciekach. Wynika z nich, że w wydarzeniach pokazanych w „Deadpoolu 3” sporą rolę odegra organizacja TVA (Time Variance Authority) znana doskonale fanom Marvela z serialu „Loki”. Zobaczymy, jak jej zarząd w reakcji na rozpadające się multiwersum dokonuje selekcji  bohaterów z umierających światów i próbuje zapobiec kolapsowi całego wszechświata. Logan zostanie wybrany jako przedstawiciel uniwersum znanego z filmów o X-Menach i ma spotkać Deadpoola po tym, jak oboje zostaną uwięzieni w siedzibie TVA.

Premiera filmu „Deadpool 3” odbędzie się w kinach 26 lipca 2024 roku. W obsadzie oprócz Ryana Reynoldsa znajdują się przede wszystkim Hugh Jackman wracający jako Wolverine, a także aktorzy znani z poprzednich filmów: Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter). Reżyserią filmu zajmie się Shawn Levy.

zdj. Marvel