„Detektyw” powrócił z 4. sezonem. Kiedy drugi odcinek? Nowy zwiastun

Po pięciu latach na HBO z nowym sezonem powróciła serialowa antologia „Detektyw”. Produkcja z główną rolą Jodie Foster doczekała się jak na razie emisji jednego odcinka. Kiedy zobaczymy kolejny epizod? Zobaczcie zwiastun dalszej części sezonu „Krainy nocy”.

Detektyw: Kraina nocy” – kiedy drugi odcinek na HBO Max?

Nowy rozdział serialu kryminalnego, napisany i wyreżyserowany przez Issę López opowiada historię policjantek Elizabeth Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis). Byłe partnerki muszą pokonać dzielące je różnice, aby rozwiązać sprawę tajemniczej zbrodni, gdy w fikcyjnym mieście Ennis na Alasce ośmiu naukowców obsługujących Arktyczną Stację Badawczą Tsalal znika bez śladu.

W drugim odcinku zobaczymy, jak Danvers i Prior wyruszają, aby dowiedzieć się więcej o Tsalal, a kapitan Connelly grozi przeniesieniem sprawy do Anchorage. Później Navarro i Danvers oddzielnie znajdują powiązanie między jednym z mężczyzn z Tsalal a Annie, co skłania je do ponownego podjęcia współpracy.

Sprawdź też: Czy warto było czekać? Recenzja nowego sezonu „Detektywa” – mrok, tajemnica i zbrodnia.

Drugi sezon serialu „Detektyw: Kraina nocy” zostanie wyemitowany 22 stycznia o godzinie 03:00 na antenie stacji HBO. W tym samym czasie trafi też na platformę HBO Max. Odcinek zostanie wymiotowany ponownie na HBO tego samego dnia o godzinie 20:10. Debiutancki epizod nowego „Detektywa” możecie obejrzeć w każdej chwili w ofercie serwisu HBO Max z polskim lektorem lub polskimi napisami. Na pierwszy sezon złoży się 6 odcinków.

zdj. HBO