Disney pokazał pierwsze zdjęcie z filmu „Tron: Ares”!

Disney postanowił podzielić się z widzami pierwszym zdjęciem z filmu „Tron: Ares”. Prace na planie trzeciego filmu z popularnej franczyzy science fiction wystartowały styczniu w Vancouver. Zobaczcie, jak wypada jeden z bohaterów trzeciej części.

Nowa część serii „TRON” już blisko. Pierwsze zdjęcie i fabuła

Film skupi się na historii niezwykle wyrafinowanego programu Ares, który zostaje przeniesiony ze świata cyfrowego do rzeczywistości. Musi wypełnić wyjątkowo niebezpieczną misję, która jednocześnie jest pierwszym spotkaniem ludzkości z przedstawicielami sztucznej inteligencji.

Gwiazdorskiej obsadzie widowiska „Tron: Ares” przewodzi Jared Leto wcielający się w głównego bohatera produkcji. Wśród gwiazd produkcją są też: Evan Peters („Dahmer Potwór: Historia Jeffreya Dahmera”), Cameron Monaghan („Star Wars: Jedi”),  Greta Lee („Russian Doll”), Jodie Turner-Smith („Anne Boleyn”) oraz Sarah Desjardins („Yellowjackets”) oraz Gillian Anderson.

Sprawdź też: Film o Supermanie zmienił tytuł. Główne gwiazdy na pierwszym wspólnym wideo!

Scenariusz do filmu napisał Jeff Nathanson mający w swoim dorobku film „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” oraz aktorską wersję „Króla Lwa” i produkcję „Złap mnie, jeśli potrafisz”. Premiera filmu planowana jest na 2025 rok.

Tron ares nowy film

zdj. Disney