Disney zaprasza widzów do „Nawiedzonego dworu”. Oto nowy zwiastun gwiazdorskiego filmu

Jeszcze w tym miesiącu czeka nas kinowa premiera nowego familijnego dreszczowca od Disneya. Mowa oczywiście o nowym podejściu do kultowego „Nawiedzonego dworu”. Widowisko oparte na jednej z najsłynniejszych atrakcji Disneylandu otrzymało właśnie następny zwiastun. Rzućcie okiem.

Nowa wersja „Nawiedzonego dworu” opowie historię pewnej kobiety i jej dziewięcioletniego syna. Główni bohaterowie trafią do tytułowej posiadłości i wpadną na grupę osobliwych postaci w niejasny sposób powiązanych z krążącą wokół budynku przerażającą tajemnicą.

W tej tajemniczej historii, lekarka i jej dziewięcioletni syn próbują rozpocząć nowe życie i przeprowadzają się do podejrzanie niedrogiej posiadłości w Nowym Orleanie. Wkrótce odkrywają, że przez zakup domu zyskali znacznie więcej, niż oczekiwali. Po pomoc zwracają się do księdza, który z kolei kieruje się do owdowiałego naukowcaeksperta od zjawisk nadprzyrodzonychwróżbitki z francuskiej dzielnicy i zgryźliwego historyka.

Sprawdź też: Obsadzono dwie kolejne role w odcinkowym sequelu „Dżentelmenów”. Za serial odpowiada sam Guy Ritchie

W głównych rolach występują: Rosario Dawson, Owen Wilson, Chase Dillon, LaKeith Stanfield,  Tiffany Haddish, Winona Ryder, Dan Levy, Hasan Minhaj oraz Danny DeVito. W roli upiora Alistaira Crumpa pojawi się z kolei Jared Leto. Za kamerą stanął Justin Simien, twórca znany przede wszystkim z pracy przy serialu „Drodzy biali!”. Za scenariusz odpowiada zaś Katie Dippold, autorka remake'u „Pogromców duchów”.  

Premierę „Nawiedzonego dworu” w polskich kinach zaplanowano na dokładnie 28 lipca.

Zdj. Disney