„Diuna 2” już za moment pojawi się na HBO Max! Jest konkretna data premiery w Polsce!

Koniec z niepewnością i spekulacjami na temat premiery filmu „Diuna: część druga” w streamingu. Platforma HBO Max potwierdziła już oficjalnie, że zgodnie z ostatnimi przeciekami, premierę zaplanowano już na 21 maja.

Kiedy „Diuna 2” trafi na HBO Max? Jest data premiery!

Możemy już potwierdzić, że film Diuna: część druga pojawi się w streamingu dokładnie za tydzień. Produkcję będzie można obejrzeć na platformie HBO Max już 21 maja. Początkowo wydawało się, że film zostanie przeniesiony do streamingu dopiero gdzieś w połowie czerwca, ale wszystko zmieniło się przez planowany na maj rebranding serwisu HBO Max.

Sprawdź też: „Godzilla x Kong: Nowe imperium” już do obejrzenia w domu. Co z premierą na HBO Max i Netflix?

Studio Warner Bros. chce wykorzystać „Diunę 2”, swój największy hit od zeszłego lata i premiery Barbie, do promowania swojego nowego serwisu Max, który właśnie 21 maja wystartuje w wielu krajach Europy. Co prawda w Polsce debiut nowej platformy Warnera planowany jest dopiero na 11 czerwca, ale nie musimy się martwić o to, że film nie pojawi się w naszym kraju. Możemy już zapewnić wszystkich czekających na seans, że Diuna: część druga będzie dostępna w Polsce od 21 maja w ramach serwisu HBO Max.

Kiedy „Diuna 2” trafi na HBO Max? Co z premierą na Netflix?

Diuna 2 kiedy na hbo

Jeśli chcielibyście poczekać na to, aż „Diuna 2” trafi do serwisu Netflix, to nie mamy zbyt dobrych wieści, bo po planowanym na 21 maja debiucie na HBO Max film pozostanie na wyłączność dostępny tylko w tym serwisie i to na długie miesiące.

Premiery na Netfliksie nie można jednak wykluczyć, bo Warner Bros. w ostatnim czasie bardzo chętnie dzieli się licencjami na swoje filmy z Netfliksem, ale ewentualnej premiery należy spodziewać się najwcześniej w drugiej połowie 2025 roku.

Film ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

zdj. Warner Bros.