Długo na to czekaliśmy. Jeden z NAJLEPSZYCH filmów roku trafił na SkyShowtime

Ponad pół roku od premiery w kinach musieliśmy czekać na to, aż do streamingu zawita jeden z najlepszych filmów tego roku i jedna z najlepszych animacji ostatnich lat. Długie wyczekiwanie dobiegło jednak końca i produkcja „Kot w butach: Ostatnie życzenie” właśnie pojawiła się na platformie SkyShowtime.

Kot w butach: Ostatnie życzenie” od dzisiaj w streamingu!

Siedem miesięcy po premierze w polskich kinach, która przypadła na 6 stycznia animowany film „Kot w butach: Ostatnie życzenie” w końcu zawitał do streamingu. Produkcja będąca kontynuacją świetnie przyjętego spin-offu „Shreka” dostępna jest od dzisiaj w ofercie serwisu SkyShowtime. Film możecie obejrzeć w polskiej wersji językowej zarówno z dubbingiem, jak i napisami. Dodajmy, że na platformie znajduje się też pierwsza część serii „Kot w butach” oraz cztery odsłony „Shreka”.

W serwisie Rotten Tomatoes drugie przygody Kota w butach zebrały 188 recenzji, z których aż 179 oznaczono jako pozytywne. Negatywną opinię o produkcji wyraziło natomiast zaledwie 9 krytyków, co oznacza, że odsetek pozytywnych recenzji wynosi imponujące 95%. Punktowa nota z kolei ukształtowała się na poziomie 7,60 w dziesięciostopniowej skali – w przypadku poprzedniej odsłony było to 86% pozytywnych recenzji i ocena 6,90/10.

Sprawdź też: Netflix znowu zaskakuje. Pokaże kolejne seriale konkurencyjnych platform.

Oto zuchwały złodziejaszek Kot w butach odkrywa, że jego pasja do ryzyka i lekceważenie zasad bezpieczeństwa są tragiczne w skutkach. Kot zmarnował już osiem ze swoich dziewięciu żyć, a w dodatku po drodze stracił ich rachubę. Kot wyrusza więc na niezwykłą wyprawę. Udaje się do Czarnego Lasu, by znaleźć mityczną Gwiazdkę z nieba, która spełnia życzenia. Kot chce ją prosić, by przywrócono mu utracone życia. Ale ta wyprawa jest bardzo niebezpieczna, więc mając już tylko jedno życie, Kot musi upokorzyć się i poprosić o pomoc swoją dawną partnerkę i rywalkę: urzekającą Kitty Kociłapkę.

zdj. SkyShowtime