„Doktor Strange w multiwersum obłędu” lada dzień trafi na Disney+. Polska data premiery ujawniona

Start polskiej wersji serwisu Disney+ przyniósł nam nie tylko dostęp do obszernego katalogu z filmami i serialami, ale zaowocował również informacjami o nadchodzących premierach czekających na polskich widzów. Najbliższą głośną premierą, która trafi na platformę Disney+ będzie ostatnie kinowe widowisko Marvela. Kiedy będziemy mogli oglądać film „Doktor Strange w multiwersum obłędu”?

Drugi film o przygodach Doktora Strange'a cały czas pozostaje jeszcze premierą dużego ekranu, ale został już przyćmiony przez inne głośne premiery kinowe. Widowisko Marvela otrzyma jednak lada dzień drugie życie za sprawą debiutu w ofercie serwisu Disney+. Na początku czerwca oficjalnie ogłoszono, że streamingowa data premiery filmu „Doktor Strange w multiwersum obłędu” została wyznaczona w Stanach Zjednoczonych i innych rynkach na 22 czerwca. Po starcie platformy Disney+ w Polsce, otrzymaliśmy potwierdzenie, że data ta dotyczy także debiutu w naszym kraju. Polscy widzowie serwisu będą mogli sięgnąć po najnowszy film Marvela od 22 czerwca tak jak widzowie na całym świecie. Film dostępny będzie w ramach miesięcznego abonamentu bez dodatkowych opłat.

Film „Doktor Strange w multiwersum obłędu” trafi do oferty serwisu Disney+ w rozdzielczości 4K wraz z systemem obrazu Dolby Vision oraz oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Produkcja dostępna będzie także w formacie IMAX ENHANCED.

doktor strange w multiwersum obledu na disney plus-min.jpg

Sprawdź więcej naszych artykułów o Disney+

zdj. Disney