„Dominion” to nie koniec serii o dinozaurach. Zobaczcie zwiastun ostatniego sezonu „Parku Jurajskiego: Obozu kredowego”

Już na przyszły miesiąc Netflix zaplanował premierę ostatniego sezonu animowanego serialu „Park Jurajski: Obóz kredowy”. W sieci ukazał się właśnie pełnoprawny zwiastun odcinków, które domkną przygody grupy nastolatków uwięzionej na wyspie pełnej dinozaurów.

Nowy sezon serialu rozpocznie się na chwilę po zakończeniu czwartej serii. Przybycie ojca Kenjiego, pana Kona sprawia, że grupa przebywająca na wyspie ponownie odzyskuje nadzieję na ratunek. Nikczemne plany Mantah Corp. mogą jednak pokrzyżować te plany. Jeśli członkowie grupy chcą uratować dinozaury i kiedykolwiek wrócić do domu, będą musieli połączyć siły i razem stanąć do walki. Co ciekawe, w zwiastunie pojawia się jeden przedmiot znany doskonale fanom filmowych produkcji osadzonych w świecie dinozaurów, a mianowicie puszka Dennisa Nedry'ego z zarodkami dinozaurów, którą bohater zgubił trzydzieści lat temu w parku. Jak na razie nie wiemy, czy przedmiot ten odegra jakąś istotną rolę w fabule nowego sezonu.

Finałowy sezon „Obozu kredowego” zadebiutuje na Netfliksie dokładnie 21 lipca. Głosu głównym bohaterom ponownie użyczyli: Paul-Mikél Williams, Jenna Ortega, Ryan Potter, Raini Rodriguez, Sean Giambrone, Kausar Mohammed. Nowych bohaterów zagrali z kolei Kirby Howell-Baptiste i Haley Joel Osment.

zdj. Netflix / Universal Pictures