Druga część „Eternals” zapowiedziana, choć jeszcze nieoficjalnie. Marvel ponownie zaufa Chloé Zhao

Wygląda na to, że jednym z następnych widowisk Marvela, o których nie wspomniano podczas Comic-Conu w San Diego będzie kontynuacja ubiegłorocznego „Eternals”. Wzmianka o sequelowej produkcji padła w nowym wywiadzie z aktorem Pattonem Oswaltem.

Choć superbohaterska wytwórnia nie zdecydowała się jeszcze na oficjalne odsłonięcie przed widzami projektu „Eternals 2”, Oswalt zapowiedział realizację projektu w ramach wywiadu w programie Today. „Ogłosili już, że powstanie kontynuacja Eternals” – wyjawił aktor, który pojawił się u boku Harry'ego Stylesa w scenie po napisach pierwszej części (dwójka wcieliła się w role Starfoxa i Pipa). Dodał również, że mimo nierównego przyjęcia debiutanckiego spotkania z Przedwiecznymi, za kamerą widowiska najwyraźniej raz jeszcze znajdzie się Chloé Zhao. Rzućcie okiem na wspomniany fragment rozmowy poniżej. 

Na chwilę obecną nie wiemy, kiedy druga odsłona „Eternals” miałaby trafić na ekrany kin. Pośród filmów, które Marvel obiecał już fanom swojego kinowo-telewizyjnego uniwersum znajdują się już dwa kolejne widowiska o Avengersach oraz między innymi czwarty rozdział przygód Kapitana Ameryki. Więcej szczegółów w tym miejscu. Warto dodać, że spośród najpopularniejszych team-upów komiksowego studia, wyjawiono też, kiedy na ekrany trafi zrebootowana odsłona „Fantastycznej Czwórki”

Bohaterami pierwszej odsłony „Eternals” są Gilgamesh (grany przez Dona Lee), Thena (Angelina Jolie), Sprite (Lia McHugh), Phastos (Brian Tyree Henry), Makkari (Lauren Ridloff) i Druig (Barry Keoghan). Superherosi należą do grupy Eternals, która została zesłana na Ziemię, aby chronić ludzi przed armią krwiożerczych Deviantów. Główna akcja filmu rozgrywała się wkrótce po wydarzeniach z filmu „Avengers: Koniec gry”.

źródło: Coming Soon / zdj. Disney