Drugi sezon superbohaterskiej animacji „Niezwyciężony” już za rogiem. A przynajmniej tak obiecuje nowy plakat

Amazon Prime Video obiecuje widzom rychłe spotkanie z bohaterami „Niezwyciężonego”. W sieci pojawił się nowy plakat drugiego sezonu animowanej serii adaptującej popularny cykl komksów Roberta Kirkmana („The Walking Dead”). Zerknijcie jak prezentuje się na nim obfita galeria komiksowych herosów i antyherosów.

Niezwyciężony” opowiada historię Marka Graysona, zwykłego siedemnastolatka, a zarazem niecodziennego superbohatera, który jest synem wszechpotężnego Omni-Mana. Głosu protagoniście użycza Steven Yeun znany z kreacji Glenna Rhee z serialu „The Walking Dead”. W ojca bohatera wciela się J.K. Simmons, laureat Oscara za film „Whiplash”. 

Sprawdź też: Tych filmów strajk NIE POWSTRZYMA. Które projekty organizacja SAG-AFTRA wyłączyła z zakazu?

Serial Amazona został oparty komiksach autorstwa Kirkmana, Cory'ego Walkera i Ryana Ottleya. Obok Yeuna i Simmonsa w obsadzie głosowej „Niezwyciężonego” usłyszymy również między innymi Setha Rogena, Sandrę Oh, Zachary'ego Quinto, Khary'ego Paytona, Zazie Beetz, Marka Hamill czy Jona Hamma

Nowe odcinki cenionej animacji powrócą do Prime Video jeszcze w tym roku. Choć dokładnej daty premiery Amazon wciąż nam jeszcze nie podał, spekuluje się, że debiut drugiej serii szykowany jest na przełom lata i jesieni.

Niezwyciężony nowy plakat.JPG 

Zdj. Prime Video