Duet youtuberów przypomni Wam, że boicie się śmierci. Zobaczcie fragment dreszczowca „Mów do mnie”

W sieci ukazał się nowy fragment nadchodzącego w przyszłym miesiącu horroru „Mów do mnie” produkcji uznanego studia A24. Tym razem firma produkcyjno-dystrybucyjna mająca w katalogu takie tytuły jak „Lighthouse” czy „X” połączyła siły z duetem australijskich youtuberów prowadzących kanał RackaRacka. Ich obecność za kamerą produkcji poskutkowała rzekomo widowiskiem grozy, który trudno będzie wymazać spod powiek. Zerknijcie. 

Mów do mnie”, opisywane w dotychczasowych recenzjach jako „horror dekady”, opowie historię grupy przyjaciół, którzy w ramach imprezy postanawiają nawiązać kontakt ze światem zmarłych. Główna bohaterka, Mia, liczy, że w ramach naprędce skręconego seansu spirytystycznego zdoła połączyć się z niedawno zmarłą matką. Podczas rytuału dochodzi jednak do fatalnej pomyłki, która wiąże się z przerażającymi konsekwencjami dla całej grupy. ]Za kamerą filmu stanął braterski duet Danny'ego i Michaela Philippou, znany z prowadzenia popularnego kanału na YouTube pod nazwą RackaRacka. Ich produkcja została zakupiona przez studio A24 w następstwie pełnego zachwytów seansu na festiwalu Sundance.

W rolach głównych występują: Sophia Wilde („Nic o mnie nie wiecie”), Miranda Otto („Władca Pierścieni: Powrót Króla”) oraz Alexandra Jansen („Beat”). Warto dodać, że bracia Philippou zostali w zeszłym miesiącu mianowani reżyserami nowej adaptacji legendarnej serii gier „Street Fighter”.

Choć początkowo polska premiera „Mów do mnie” miała odbyć się równolegle z amerykańskim debiutem, który zaplanowano na najbliższy piątek, ostatecznie przełożono ją dopiero na przeyszły miesiąc. Film zobaczymy dokładnie 18 sierpnia.

 

Zdj. A24