„Dungeons & Dragons”, „Indiana Jones” i inne czerwcowe zapowiedzi DVD, Blu-ray i 4K UHD

W czerwcu na rynku fizycznych wydań zadebiutują ostatnie kinowe produkcja wytwórni Universal Pictures oraz Paramount Pictures. Dystrybutor Galapagos przygotował na szósty miesiąc 2023 roku płytowe wydania między innymi z filmem „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” oraz produkcją „Kokainowy miś”, za który jako reżyserka odpowiada Elizabeth Banks. Poznajcie szczegółową rozpiskę premier.

Indiana Jones” i „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” w czerwcu na płytach

Pierwszą z premier czerwca będzie kolekcja czterech filmów z serii „Indiana Jones”. Z okazji kinowego debiutu piątej odsłony, którą z rolą kultowego archeologa pożegna się Harrison Ford, dystrybutor postanowił wypuścić na nasz rynek zbiorczą edycję pierwszych filmów. Produkcje trafią zarówno na DVD, jak i Blu-ray, ale zabraknie niestety wydania na nośniku Ultra HD Blu-ray. Dostępne będą standardowe edycje w plastikowych opakowaniach.

Sprawdź też: Platforma MGM wystartowała w Polsce. Czy warto się nią zainteresować? Cena i spis produkcji. Tych klasyków brakowało.

Na 15 czerwca wyznaczono natomiast debiut fizycznych wydań z filmem  „Kokainowego misia”, czyli kolejnym reżyserskim przedsięwzięciem Elizabeth Banks. Film bazujący luźno na prawdziwej historii z 1985 roku, doczeka się na naszym rynku wyłącznie edycji na DVD. Produkcja dostępna będzie wyłącznie w standardowych, plastikowych opakowaniach.

Najgłośniejszą premierą czerwca będzie natomiast film „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”. Produkcja bazująca na kultowej grze RPG, którą cały czas możecie jeszcze oglądać w kinach zawita na fizyczne nośniki 29 czerwca. W jej wypadku możemy liczyć na edycje na każdym z trzech nośników DVD, Blu-ray i 4K UHD. Na dwóch pierwszych doczekamy się edycji w plastikowych opakowaniach, a na Ultra HD Blu-ray film ma być dostępny w steelbooku.

Czerwcowe premiery na DVD, Blu-ray i 4K UHD:

  • „Indiana Jones” kolekcja 4 filmów na DVD i Blu-ray – premiera 14 czerwca
  • „Kokainowy miś” na DVD – premiera 15 czerwca
  • „Dungeons & Dragons” na DVD, Blu-ray i 4K UHD – premiera 29 czerwca

dungeons-dragons-zlodziejski-honor-2bd-4k-steelbook.jpg indiana-jones-kolekcja-4-filmow-4-bd.jpg

zdj. Paramount Pictures