Dwa nowe nazwiska w obsadzie adaptacji „Telefonu pana Harrigana” Stephena Kinga

Kolejny aktorzy dołączyli do obsady szykowanej przez Netfliksa filmowej adaptacji opowiadania „Telefon pana Harrigana” autorstwa Stephena Kinga. Obok grających główne role Donalda Sutherlanda i Jaedena Martella („To”) pojawią się Colin O'Brien („Wonka”) i Cyrus Arnold („Zoolander 2”).

„Telefon pana Harrigana” zabierze nas do pierwszej dekady XXI wieku i opowie historię Craiga, młodego chłopaka przyjaźniącego się ze starym miliarderem. Młody bohater wręcza w prezencie swojemu mentorowi pierwszy model iPhone'a. Po śmierci mężczyzny, chłopak upewnia się, że pan Harrigan został pochowany ze swoim prezentem i wkrótce odkrywa przerażający sposób na kontaktowanie się ze zmarłym.

W obsadzie są też Kirby Howell-Baptiste („Barry”), który zagra jednego z nauczycieli Craiga oraz Joe Tippett, który wcieli się w ojca głównego bohatera. Nowa gwiazda dreszczowca, O'Brien zagra rolę młodszego Craiga. Arnold wcieli się z kolei w Kenny'ego Yankovicha, czyli nawiększego szkolnego rywala bohatera.

Film do własnego scenariusza wyreżyseruje John Lee Hancock pracujący przy filmach „The Highwaymen”, „Wielki Mike”, „Ratując Pana Banksa” czy „McImperium”. Produkuje między innymi Ryan Murphy („American Horror Story”).

źródło: Bloody Disgusting / zdj. HBO