Dwie gwiazdy dołączają do „Pana i Pani Smith”. Serial z Donaldem Gloverem intryguje

Prime Video ujawniło nazwiska, kolejnych aktorów, którzy związali się z nową wersją „Pana i Pani Smith”, w której kreacje małżonków-zabójców od Brada Pitta i Angeliny Jolie przejmą Donald Glover („Atlanta”) oraz Maya Erskine („Obi-Wan Kenobi”). W serialowym remake'u pojawią się między innymi Alexander Skarsgård („Sukcesja”) i Sarah Paulson („American Horror Story”).

W serialowej wersji „Pana i Pani Smith” zobaczymy odświeżoną historię małżeństwa, które poznaliśmy w głośnej komedii akcji z 2005 roku o tym samym tytule. Fabuła skupia się wokół pary znudzonych małżonków, którzy dowiadują się, że oboje są zabójcami wynajętymi przez konkurencyjne agencje.

Obok wcielających się w główne role Donalda Glovera i Mayi Erskine w obsadzie są już Michaela Coel („Mogę cię zniszczyć”), John Turturro („Big Lebowski”), Paul Dano („The Batman”), Wagner Moura („Narcos”) i Parker Posey („Schody”). Wraz z nowym raportem ogłoszono, że w serialu zobaczymy też Alexandra Skarsgårda, Sarah Paulson oraz Rona Perlmana („Zaułek koszmarów”), Eizę Gonzalez („Baby Driver”), Sharon Horgan („Nieznośny ciężar wielkiego talentu”), Ursulę Corbero („Dom z papieru”) i Billy'ego Campbella („Cardinal”).

Kiedy premiera nowej wersji „Pana i Pani Smith”?

Glover jest współtwórcą i producentem wykonawczym „Pana i Pani Smith” w ramach umowy z Amazon Studios. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazdor „Atlanty” przyznał, że serialowa reinterpretacja opowieści o parze zabójców będzie zupełnia odrębna od filmowego pierwowzoru i przedstawi głębszą opowieść poświęconą współczesnym związkom i małżeństwom. „Dlaczego ludzie jeszcze za siebie wychodzą? I tak połowa z tych związków kończy się rozwodem. Jaki jest tego cel?” – pytał Glover, przybliżając temat serialowego remake'u. „Skupimy się na tym, czym małżeństwo rzeczywiście jest, na zaufaniu, na pracy zespołowej, na samotności”. 

Jako showrunnerka nad tytułem czuwa współtwórczyni Francesca Sloane („Atlanta”, „Fargo”), która sprawuje również funkcję producentki wykonawczej. Premiera serialu w ofercie platformy streamingowej Amazona odbędzie się dokładnie 2 lutego przyszłego roku.

Pan i Pani smith serial Prime Video

Zdj. Prime Video