Dwie serialowe nowości od HBO Max. Na te tytuły długo czekaliśmy!

Na początku tygodnia HBO Max zaserwowało nam porcję świeżych serialowych nowości. Do oferty serwisu trafiły właśnie dwa tytuły, na które czekaliśmy od dawna. Swoją premierę zaliczyły właśnie zarówno nowe odcinki superbohaterskiego serialu o Supermanie, jak i nowy sezon „Cudotwórców”.

Trzeci sezon „Superman i Lois” dostępny już na HBO Max

Od dzisiaj na platformie HBO Max możecie oglądać już cały trzeci sezon serialu „Superman i Lois”. Do tej pory produkcja trafiała do Polski niemal równo z ich debiutem w Stanach Zjednoczonych i odcinki emitowane były w tygodniowym odstępie, ale w przypadku trzeciej serii model dystrybucji uległ zmianie. Nowa seria od stacji The CW nie pojawiła się na HBO Max w marcu tego roku wraz z debiutem w USA, i HBO Max czekało aż emisja trzeciego sezonu zostanie zakończona na rodzimym rynku. Dopiero dzisiaj, 11 lipca do widzów serwisu HBO Max trafił cały sezonSupermana i Lois”  składający się z 13 odcinków

Sprawdź też: Nowy serial platformy Max trafił też do Polski. To kryminalny dramat od uznanego twórcy.

Drugą z nowości w ofercie platformy HBO jest czwarty sezon „Cudotwórców”. To serialowa antologia z Danielem Radcliffem i Stevem Buscemim, w której każdy sezon opowiada inną, komediową historię, którą łączą jedynie odtwórcy głównych ról. Od dzisiaj w serwisie możecie oglądać pierwszy odcinek nowej serii. W przypadku tego tytułu emisja w Polsce będzie odbywała się dzień po premierze w USA co tydzień we wtorki.

zdj. Rafael Henrique / Depositphotos.com