Nowy serial platformy Max trafił też do Polski. To kryminalny dramat od uznanego twórcy

W Polsce na zmianę platformy HBO Max na serwis Max poczekamy jeszcze kilka miesięcy, ale nie oznacza to wcale, że będą omijały nas oryginalne serialowe produkcje sygnowane znaczkiem Max. Równo z premierą w USA do naszego kraju zawitał właśnie serial „Pełne koło”. Czy warto się nim zainteresować?

Nowy serial Stevena Soderbergha dla Max trafił też do Polski

Platforma HBO Max udostępniła właśnie dwa premierowe odcinki kryminalnego miniserialu „Pełne koło”, za który odpowiada Steven Soderbergh. Produkcja powstała jako oryginalny serial serwisu Max, który działa w Stanach Zjednoczonych od kilku tygodni. W Polsce na przemianowanie HBO Max na samo Max musimy poczekać przynajmniej do pierwszych miesięcy 2024 roku, ale seriale powstające jako oryginalne tytuły tego serwisu będą w tym czasie trafiały też na polski rynek.

Najnowszym z nich jest właśnie „Full Circle” przedstawiający historię nieudanego porwania, które przypadkowo doprowadza do szokującego odkrycia. Na światło dzienne wychodzą długo skrywane tajemnice związane z wieloma przedstawicielami różnych kręgów kulturowych współczesnego Nowego Jorku. Zazie Beetz zagrała agentkę USPIS, agencji rządowej odpowiadającej za ochronę pracowników poczty i przesyłek. W obsadzie serialu jest także Claire Danes, Jharrell Jerome, Timothy Olyphant i Jim Gaffigan.

Sprawdź też: Dwie serialowe nowości od HBO Max. Na te tytuły długo czekaliśmy!

Serial wyreżyserował w całości Steven Soderbergh, twórca znany chociażby z trylogii „Oceans's”, filmów „Traffic” i „Solaris” czy „Contagion - Epidemia strachu”. Ostatnio we współpracy z Warnerem stworzył filmy „Magic Mike: Ostatni taniec”, „Bez gwałtownych ruchów”, „Kimi” i „Niech gadają” z główną rolą Meryl Streep. Scenariusz przygotował Ed Solomon piastujący także stanowisko producenta wykonawczego. Na start w serwisie HBO Max zadebiutowały dwa odcinki. Kolejne dwa będą debiutowały co tydzień.

Serial „Pełne koło” zebrał jak na razie 17 recenzji od krytyków w serwisie Rotten Tomatoes i 82% z nich ocenia go pozytywnie. Punktowa nota wynosi jednak tylko 6,70 w dziesięciostopniowej skali.

zdj. Max