Echo, Omega i Hunter powracają. „Gwiezdne: Wojny Parszywa zgraja” z garścią nowych plakatów

Disney+ promuje drugi sezon „Parszywej zgrai” nowymi plakatami. W sieci ukazały się grafiki przedstawiające członków tytułowego oddziału byłych żołnierzy Republiki. Otrzymaliśmy plakaty poświęcone głównemu bohaterowi Hunterowi, znanemu z „Wojen Klonów” Echo oraz wprowadzonej w pierwszym sezonie postaci Omegi.

Animowany serial koncentruje się na historii eksperymentalnych klonów wprowadzonych do świata George'a Lucasa w ostatnim sezonie „Wojen Klonów”. Akcja „Bad Batch” rozgrywa się po upadku Republiki i zakonu Jedi, wkrótce po sformowaniu przez Dartha Sidiousa żelaznego galaktycznego reżimu. Członkowie drużyny Clone Force 99, każdy z nich mocno odróżniony od braci z byłej Armii Republiki, posiadają wyjątkową umiejętność czyniące ich niezwykle skutecznym żołnierzami. W pierwszym sezonie zobaczyliśmy, że bohaterowie nie zdołali dopasować się do mocno odmiennego od Republiki charakteru militarnej potęgi Imperium i postanowili poszukać w galaktyce własnej ścieżki. Wraz z nimi w stronę nowych przygód ruszyła Omega, żeński klon Jango Fetta.  

Za produkcję, jako główny showrunner, odpowiada Dave FiloniW głosowej obsadzie powracają Dee Bradley Baker (podkładający głos pod każdego z członków grupy Clone Force 99) i Michelle Ang (jako Omega).

Grupa Clone Force 99 wraca do streamingu już 4 stycznia.

Parszywa-zgraja-plakat-Hunter.JPG

Parszywa-zgraja-plakat-Echo.JPG

Parszywa-zgraja-plakat-Omega.JPG 

zdj. Lucasfilm