Ekscytujący thriller science fiction z Saoirse Ronan i Paulem Mescalem! „Foe” zapowiada się na hit!

W październiku tego roku na wielki ekran trafi nowy thriller science fiction, w którym główne role odegrają dwie młode gwiazdy kina, Saoirse Ronan („Lady Bird”) oraz Paul Mescal („Aftersun”). Rzućcie okiem jak film zatytułowany „Foe” prezentuje się w pierwszym zwiastunie.

Thriller science fiction z Saoirse Ronan i Paulem Mescalem zapowiada się na hit kinowy!

Akcja filmu wyreżyserowanego przez Gartha Davisa („Lion. Droga do domu”) rozegra się w nieodległej przyszłości zniszczonej przez wielkie korporacje i rozkład naturalnego środowiska. Junior (Mescal) i Henrietta (Ronan) to młode małżeństwo, które mieszka na oddalonej od cywilizacji farmie. Pewnej nocy do ich drzwi puka nieznajomy (w tej roli Aaron Pierre znany z „Kolei podziemnej”) i przekazuje im złe wieści. Junior został wybrany do wyprawy na orbitującą wokół Ziemi stację kosmiczną

Sprawdź też: Adam Sandler został jaszczurką w filmie Netfliksa! Czy to będzie kolejny hit dla całej rodziny?

Projekt jest adaptacją bestsellerowej powieści science fiction o tym samym tytule autorstwa Iaina Reida, autora pierwowzoru „Może pora z tym skończyć”. Oprócz reżyserii Davis zajął się również stworzeniem scenariusza do filmu wraz z pisarzem. Przedsięwzięcie zostanie pokazane przez Amazon Studios, które za prawa dystrybucyjne zapłaciło kwotę ponad 30 mln dolarów.

Foe” zadebiutuje w amerykańskich kinach dokładnie 6 października. Po tej dacie powinniśmy spodziewać się debiutu obrazu na platformie streamingowej Prime Video.

Zdj. Amazon Studios