Elizabeth Debicki i John David Washington na nowych zdjęciach z „Tenet”

Magazyn Total Film kontynuuje promowanie lipcowej premiery nowego filmu Christophera Nolana. Zobaczcie nowe zdjęcia z filmu „Tenet”, na których pojawili się Elizabeth Debicki i John David Washington.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że niemal wszystkie studia zdecydowały o przesunięciu swoich letnich premier na przyszły rok, ale najnowsze widowisko Christophera Nolana pozostało związane ze swoją pierwotną datę premiery, która wyznaczona została na lipiec tego roku. Od tygodni mówiło się, że „Tenet” będzie kluczowym filmem dla dalszego losu kinowego przemysłu i największe kinowe sieci pokładają w nim spore nadzieje – jeśli widowisko Nolana zostałoby przesunięte lub, co gorsza nie odniosło odpowiedniego sukcesu finansowego, to wszystkie pozostałe studia miałyby poważne powody do wstrzymania swoich premier aż do okresu świąt Bożego Narodzenia.

Główne role w filmie zagrali Robert Pattinson, Elizabeth Debicki i John David Washington. W obsadzie filmu są również: Michael Caine, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson i Clémence Poésy. Autorem zdjęć do filmu jest Hoyte van Hoytema, stały współpracownik Nolana, który pracował między innymi przy „Dunkierce” i „Interstellar”, a montażem zajmie się Jennifer Lame. Muzykę do filmu skomponuje Ludwig Göransson, laureat Oscara za ścieżkę dźwiękową do „Czarnej Pantery”. Stworzeniem scenografii zajmie się z kolei Nathan Crowley, a kostiumami Jeffrey Kurland.

mYDRRFd6BJgqfxjAyPYEX9-1024-80.jpg

Sp7HFq6Vqe5XZg2d5jCiN9-970-80.jpg

JpYW4uT9QN2kSTo4NUZdc9-970-80.jpg

źródło: gamesradar.com/totalfilm / zdj. Warner Bros.