Elizabeth Moss w nowym serialu twórcy „Peaky Blinders”! To szpiegowski thriller

Elizabeth Moss znana doskonale widzom serialu „Opowieść podręcznej” wraca na mały ekran i tym razem połączyła siły z twórcą kultowej produkcji „Peaky Blinders”. Zobaczcie jak zapowiada się szpiegowski thriller  „The Veil”.

Elizabeth Moss w nowym serialu od twórcy Peaky Blinders

Moss przez lata zbudowała sobie rozpoznawalność wśród widzów rolami w serialach „Mad Men” oraz „Opowieść podręcznej”. Ostatnio mogliśmy ją natomiast oglądać w nowej produkcji od platformy Apple TV+. Jej najnowszym projektem jest natomiast serial przygotowany przez Stevena Knighta, twórcę „Peaky Blinders” dla stacji FX.

Produkcja zatytułowana „The Veil” to szpiegowski thriller opowiadający o skomplikowanej i pełnej napięcia relacji pomiędzy dwoma kobietami, które biorą udział w śmiertelnej grze w prawdę i kłamstwo w drodze ze Stambułu do Paryża i Londynu. Jedna z nich posiada tajemnice, druga misję, by ją ujawnić, zanim zginą tysiące ludzi. W końcu okazje się, że obie muszą współpracować, aby zapobiec wielkiej katastrofie.

Sprawdź też: Serial o Sherlocku wraca na Netflix! Czy dostaniemy 5. sezon?

Moss wciela się nie tylko w główną bohaterkę produkcji, ale jest też producentką wykonawczą. W obsadzie są także: Josh Charles, Dali Benssalah i Yumna Marwan. Serial „The Veil” zadebiutuje na platformie Hulu już 30 kwietnia. W Polsce serial powinien trafić natomiast do oferty serwisu Disney+.

zdj. FX